Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Stranger Things

 (6 produktów)

Mroczne umysły. Stranger Things

(okładka miękka)

4/5
25,01 39,99 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Stranger Things. Obóz naukowy

(okładka twarda)

4/5
35,14 54,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Stranger Things. Po drugiej stronie

(okładka twarda)

35,14 54,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Stranger Things. Szóstka

(okładka twarda)

4/5
35,14 54,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Stranger Things. Prosto w ogień

(okładka twarda)

35,14 54,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Ciemność nad miastem. Stranger Things.

(okładka miękka)

25,01 39,99 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Stranger Things

Serial „Stranger Things” już od pierwszego odcinka zawładnął widownią i już po kilku latach stał się kultowy. Przygody nastolatków z miasteczka Hawkins pełne intrygujących, paranormalnych wydarzeń zebrały przed ekrany miliony osób. I nie ma w tym nic dziwnego – wartka akcja oraz połączenie wielu nurtów sprawia, że niemal każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zarówno serial, jak i książki zawierają w sobie elementy horroru, science fiction, kina przygodowego i kryminału. To także opowieść o nastolatkach, którzy chcą po prostu dobrze się bawić. Różnorodność bohaterów i łącząca ich przyjaźń, wspólne rozwiązywanie zagadek, niebezpieczne zadania i strach wyłaniający się z każdej możliwej szczeliny sprawia, że ta historia jest naprawdę wciągająca.

„Stranger Things” doskonale nawiązuje do lat 80. i jest swoistym ukłonem w ich stronę. Idealnie przedstawiona popkultura jest jakby kolejnym bohaterem, konsekwentnie podkręcając akcję. Czytelnik poza wgłębieniem się w ciekawą historię poszukuje znanych elementów ukrytych gdzieś w tle – czy to ulubiona gra z dzieciństwa, film o kosmitach, czy też charakterystyczne dla tamtego okresu ubrania. To wszystko łączy się w jedną spójną całość i dodaje historii koloru.

Seria „Stranger Things” to książki i komiksy, które są doskonałym uzupełnieniem wiedzy dla prawdziwych fanów serialu. To historie, które pozwolą przybliżyć niektórych bohaterów, a także rozwinąć wątki, które nie do końca pozostawały jasne. Wszystko po to, by w pełni zaspokoić Twoją ciekawość, a także pobudzić wyobraźnię. Sięgając po książki i komiksy z serii, możesz łatwo wrócić do przygód swoich ulubionych postaci i jeszcze raz przenieść się w czasie, aby zobaczyć znane motywy z zupełnie innej perspektywy.

  • „Mroczne umysły. Stranger Things” to prequel serialu, który pokazuje Inny Wymiar z perspektywy Terry Ives – matki Jedenastki. Młoda Terry dołącza do naukowego projektu doktora Brennera i odkrywa siebie i swoją podświadomość. Jednak z czasem zaczyna zadawać coraz więcej pytań, przez co staje się … niewygodna.

  • „Szóstka. Stranger Things” - książka poświęcona Francine, dziewczynce obdarzonej umiejętnością przewidywania przyszłości. Dr Brenner próbuje wykorzystać ją w celu przejęcia władzy na świecie. Czy mu się to uda?

  • „Stranger Things. Po drugiej stronie” to uzupełnienie serialowych wydarzeń. Komiks skupia się na wydarzeniach jakie miały miejsce po zniknięciu Willa. Co się działo w mrocznej krainie, w której się znalazł i jak udało mu się przeżyć?

Ładowanie...