Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Storm Riders MC

 (2 produktów)

Storm. Storm Riders MC. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
24,77 39,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Blade. Storm Riders MC. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
25,08 38,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Storm Riders MC

"Storm Riders MC" to najnowsza seria, która wyszła spod pióra prawdziwej mistrzyni romansów Anny Wolf, która zaskarbiła sobie serca czytelników zapadającymi w pamięć historiami miłosnymi z wątkiem mafijnym w tle. Debiutowała na serwisie Wattpad, gdzie bardzo szybko zyskała grono wiernych fanów swojej twórczości, a jej znakiem rozpoznawczym stały się powieści z wyrazistymi bohaterami, zwrotami akcji, intrygami i ognistą namiętnością. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwóch dorosłych córek oraz właścicielką uroczego czworonoga. Tym razem w samym centrum wydarzeń znajdują się członkowie klubu motocyklowego. Szybka jazda, braterska więź i gorące uczucia sprawiają, że od szalonego love story nie sposób się oderwać.

Klub ma swoje zasady, których każdy członek musi się trzymać. Klubowi Bracia są sobie bliżsi niż rodzina. Wśród tej społeczności nie mam miejsca na zdradę, kłamstwo czy brak honoru. Dane słowo stanowi świętość. Lojalność jest wszystkim. Obowiązek wobec przyjaciół jest ceniony bardziej niż życie. Mimo tak wzniosłych wartości mężczyźni pozwalają sobie na inne grzeszki. Kochają imprezy i noce spędzane w ramionach zawsze chętnych kobiet, spełniających każde ich życzenie. Nie mają też litości dla wrogów.

Blade, bohater pierwszej części, nie jest grzecznym chłopcem. Szalony i nieokiełznany motocyklista ma wiele na sumieniu, jednak nigdy nie łamie raz danego słowa. Obiecał umierającemu przyjacielowi, że zajmie się jego siostrą. Teraz postanawia dotrzymać tej obietnicy, choć nie jest to szczyt jego marzeń. Nie spodziewa się, że los postawił Connie na jego drodze nie bez powodu.

"Storm Riders MC" to pełna pasji i namiętności opowieść o ludziach, którzy otwierają się na miłość, mimo bolesnych przeżyć. To również historia o lojalności i honorze, budowaniu na nowo zaufania i bezpieczeństwa oraz walce z własnymi demonami. Miłośnicy twórczości Anny Wolf z pewności się nie zawiodą - kolejny raz autorka funduje czytelnikom sporą dawkę akcji, emocji i pikantnych scen, które rozgrzewają do czerwoności. Silni, nieugięci i budzący respekt motocykliści zapewnią wiele wrażeń i przyprawią o szybsze bicie serca, a ich budzące emocje love story pozostaną na długo w pamięci i oczekiwaniu na kolejny tom.

Ładowanie...