Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Star Stable

 (1 produktów)

Tajemnica Złotych Wzgórz. Star Stable

(okładka miękka)

5/5
25,07 36,99 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

Star Stable

15 milionów fanów na całym świecie. Ponad 70 tysięcy graczy z Polski. Te liczby mówią same za siebie! Gra online Star Stable wciąga od pierwszych chwil i zapewnia pasjonującą rozrywkę każdemu, kto choć raz zdecyduje się odwiedzić tajemniczą wyspę Jorvik. O światowym sukcesie gry decydują: magiczna atmosfera, niebanalni bohaterowie, interesująca fabuła oraz nieoczekiwane zwroty akcji.

Na fali olbrzymiej popularności gry internetowej powstała seria książek dla młodych ludzi, których fabuła oparta jest na wydarzeniach z uniwersum Star Stable. Autorką powieści jest Helen Dahlgren, wielka miłośniczka koni i niezapomnianych przygód Jeźdźców Dusz.

Seria wydawnicza Star Stable odkrywa przed czytelnikami tajemnice zaczarowanej wyspy Jorvik i przedstawia historię życia czterech młodych, z pozoru zwyczajnych, nastolatek. Annę, Alex, Lindę i Lisę łączy miłość do koni i życiowa pasja. Z czasem okazuje się, że dziewczyny dysponują nadprzyrodzonymi mocami, które na wyspie zaczynają się uaktywniać. Jeśli nauczą się panować nad swoimi mocami, mają szansę ocalić ludzi i ukochane zwierzęta przed zagładą. Mają niewiele czasu, bo zło rośnie w siłę i nadchodzi mrok...

Przyjaciółki odważnie decydują się wypełnić swoje przeznaczenie i podjąć walkę ze złem. Czeka je moc przygód i niebezpieczeństw. Dzięki sile przyjaźni i hartowi ducha mogą odnieść sukces. Czy jednak wystarczy im konsekwencji i motywacji w sytuacjach, kiedy ich przyjaźń będzie wystawiona na próbę? Pradawna przepowiednia będzie impulsem do poznania prawdy o sobie i przekonania się, co jest w życiu najważniejsze.

Cykl wydawniczy Star Stable zaprasza młodych czytelników do podjęcia wyzwania razem z grupą przyjaciółek i stoczenia walki z mrocznymi siłami ramię w ramię z Jeźdźcami Dusz. Dzięki książkom fani gry mają okazję rozwinąć swoją wiedzę o wyspie i odkryć nieznane dotąd szczegóły zaczarowanego świata Star Stable. Lektura przygód opiekunek magicznych koni wywoła uśmiech, wypieki na twarzy i szybsze bicie serca. Uświadomi też młodym ludziom niezwykłą wartość przyjaźni i ludzkiej życzliwości.

Na polskim rynku dotychczas ukazały się tomy:

  • "Star Stable. Tajemnica Złotych Wzgórz." (polskie wydanie: 2020)

Po śmierci żony tata Lisy podejmuje decyzję o przeprowadzce na odległą wyspę Jorvik. Lisa z nieufnością podchodzi do pomysłu rodzica. Na wyspie musi zmierzyć się ze swoją traumą po stracie mamy. Pomagają jej nowo poznane dziewczyny: Alex, Anna i Linda. Nastolatki szybko nawiązują nić porozumienia. Spędzają wspólnie czas, opiekując się ukochanymi wierzchowcami. Wkrótce dowiadują się niezwykłych rzeczy o sobie i odkrywają tajemnice z przeszłości wyspy...

  • "Star Stable. Przebudzenie legendy." (polskie wydanie: 2020)

Lisa poznaje pradawną przepowiednię zgodnie z którą odwaga czterech przyjaciółek może powstrzymać świat przed mrocznymi siłami. Zaczyna podejrzewać, że jej przyjazd na wyspę Jorvik nie był dziełem przypadku. Tymczasem upiorne siły zła zaczynają być coraz silniejsze, a złodziej ludzkich dusz ma niebywałą okazję wyrwać się z niewoli. Dziewczęta wyruszają na pełną niebezpieczeństw wyprawę, której celem jest uniemożliwienie Garnokowi ucieczki z więzienia.

  • "Star Stable. Opowieści z Jorvik." (polskie wydanie: 2021)

Spotkanie czterech niezwykłych dziewczyn sprawiło, że pradawne opowieści o wyspie Jorvik przestały być legendami, a stały się rzeczywistością. Linda próbuje zrozumieć sens niezwykłych historii, które do tej pory były dla niej fascynującymi bajkami z dzieciństwa. W tajemnicy spotyka się z Galopującym Thompsonem, jeźdźcem bez głowy. Chce z nim porozmawiać o wydarzeniach sprzed lat, które nie dają jej spokoju.

Ładowanie...