Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Spot

 (6 produktów)

Gdzie jest Spot?

(okładka twarda)

5/5
18,89 29,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Spot jedzie na wieś

(okładka twarda)

5/5
18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Spot idzie na zakupy

(okładka twarda)

12,79 19,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Spot piecze ciasto

(okładka twarda)

16,99 24,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Spot mówi dobranoc

(okładka twarda)

5/5
18,59 29,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Spot mówi "proszę"

(okładka twarda)

12,79 19,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Spot

Seria "Spot" to prawdziwa klasyka wśród literatury dziecięcej. Historia o uroczym piesku, którego pokochali najmłodsi czytelnicy istnieje na rynku wydawniczym już od prawie 40 lat i wciąż nie traci na aktualności, budząc sympatię również u współczesnych szkrabów.

Dzięki tym krótkim książeczkom, które zostały wzbogacone o barwne ilustracje, dziecko może śledzić zabawne perypetie czworonoga, z których może wyciągać naukę. Piesek Spot przeżywa najróżniejsze przygody i doświadcza różnych emocji i sytuacji, z którymi najmłodsi mogą się utożsamić. To doskonała lektura do poduszki nie tylko dla maluchów, ale też nieco starszych dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem.

Autorem jest pochodzący z Wielkiej Brytanii pisarz i ilustrator Eric Hill. Seria o małym piesku przyniosła mu popularność i towarzyszyła wielu pokoleniom dzieci na całym świecie. Pierwsza część powstała w roku 1976 jako opowieść dedykowana synowi autora, trafiła do druku w roku 1980 i sprzedała się w liczbie 60 milionów egzemplarzy. Cykl książeczek został przetłumaczony na 60 języków. Na jego podstawie został stworzony serial animowany.

Warto zapoznać dziecko z takimi częściami serii jak na przykład:

  • "Oto jest Spot" - kartonowa książeczka ma kształt tytułowego bohatera i wprowadza najmłodszego czytelnika w świat uroczego pieska i jego perypetii.

  • "Spot, gdzie są żółte kaczuszki?" - nasz czworonożny przyjaciel wyrusza na poszukiwanie małych puszystych przyjaciół, ucząc tym samym dzieci kolorów.

  • "Spot mówi dobranoc" - piesek powinien już dawno spać, ale odciąga to jak tylko się da. Komu jeszcze musi powiedzieć dobranoc?

  • "Spot idzie do żłobka" - to pierwsza wizyta futrzaka w żłobku, jednak maluch wie, że pozna tam wiele przyjaciół i będzie mógł się z nimi bawić do woli.

  • "Spot kocha swoją mamę" - mama to najważniejsza osoba pod słońcem, wiedzą o tym wszystkie dzieci i kochają ją najbardziej na świecie. Pewien mały piesek również.

  • "Spot, gdzie schowało się pięć żabek?" - tym razem dzięki krótkiej historyjce dziecko poznaje liczby, kiedy wraz z pupilem przemierza kolejne strony w poszukiwaniu skaczących uciekinierów.

Ładowanie...