Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Solutions Gold

 (8 produktów)

Solutions Gold

Seria Solutions to kompleksowy zestaw podręczników do nauki języka angielskiego w szkołach średnich. Czwarte wydanie Solutions wprowadza zmiany podyktowane nową podstawą programową dla szkół ponadpodstawowych oraz wskazówkami otrzymanymi od nauczycieli, korzystających do tej pory z serii. Nowe wydanie podręcznika stworzone z udziałem nauczycieli to jeszcze więcej ćwiczeń rozwijających mówienie na różnych etapach lekcji. Bogatszy zasób zadań typu egzaminacyjnego pogłębiających znajomość struktur leksykalno-gramatycznych (Use of English).

Praktyczne powtórki po każdym rozdziale (Language Review). Kopalnia znakomitych rozwiązań. Modelowe dialogi i listy zwrotów (Key Phrases) wspierające uczniów w tworzeniu samodzielnych wypowiedzi. Sprawdzone sposoby nauczania słownictwa i gramatyki realizowane za pomocą nowoczesnych narzędzi (aplikacja Oxford English Vocabulary Trainer). Jeszcze lepsza struktura lekcji pozwalająca na płynne przeprowadzenie zajęć i osiągnięcie wyznaczonych celów. Praktyczne podejście do nauki języka angielskiego i kompleksowe przygotowanie do egzaminu. NOWOŚĆ! Zadania Mediation uczące ustnego i pisemnego przetwarzania informacji oraz przygotowujące do płynnego posługiwania się angielskim w różnych sytuacjach językowych. Skuteczne strategie uczenia się oparte na przykładach. Zróżnicowane ćwiczenia motywujące uczniów do osiągania postępów na każdej lekcji.

Serię podręczników uzupełniają ćwiczenia odpowiednio przygotowane dla każdego z poziomów nauki. Solutions Gold Intermediate Workbook to zeszyty ćwiczeń z kodem do interaktywnego zeszytu ćwiczeń online oraz z kodem do aplikacji Oxford English Vocabulary Trainer.

Ładowanie...