Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Silver. Księgi snów

 (2 produktów)
?

Trzecia księga snów. Silver

(okładka twarda)

Silver. Księgi snów

25,59 
Wysyłka dzisiaj

Druga księga snów. Silver

(okładka twarda)

Silver. Księgi snów

25,59 
Wysyłka dzisiaj

Silver. Księgi snów

Sny – pojawiają się w życiu każdego z nas. Od zawsze je analizujemy, szukamy w nich sensu i rozmawiamy o nich z najbliższymi. A co gdyby sny dało się odwiedzać i je kształtować? Seria „Silver. Księgi snów” skupia się właśnie na tej nieodłącznej części naszego życia, sprawiając, że sny staną się jeszcze bardziej unikatowe.

Książki z serii „Silver. Księgi snów” czyta się bardzo przyjemnie. Prosty język, ciekawa fabuła, codzienne życie wymieszane z odrobiną świata snów, a do tego inteligentna bohaterka o ciętym języku sprawia, że wszystko składa się w jedną całość.

Główna bohaterka, piętnastoletnia Olivia Silver (znana także jako Liv) nie jest typową nastolatką. Rozwód rodziców sprawił, że nieustannie się przeprowadza, nigdzie nie mogąc zagrzać miejsca. Historia rozpoczyna się przeprowadzką do Londynu. To jednak nie koniec innowacyjnych zmian w życiu Liv. Jej mama postanawia związać się z mężczyzną po przejściach. Do tego dochodzi nowa szkoła i te sny... tak wyjątkowe i intensywne.

To seria skierowana przede wszystkim do nastolatków, dlatego też ogromna część fabuły dotyczy właśnie typowych trosk i rozterek życia tych młodych-dorosłych. W połączeniu z wątkiem fanatycznym otrzymujemy interesujący dodatek, który ma na celu pokazać wnętrze bohaterów i zrozumieć ich emocje. Do tego dochodzą przystojni chłopcy, interesujące dziewczyny i główna bohaterka, która nie jest bierną ofiarą, i bierze życie w swoje ręce.

Przepięknie wydane książki sprawią, że zechcesz je obejrzeć od deski do deski. Twarda oprawa błyszczące elementy, ciekawa okładka pełna drobiazgowych szczegółów oraz drobne ilustracje wewnątrz nadają całość dziewczęcego, romantycznego charakteru.

Seria składa się z trzech książek:

  • „Silver. Pierwsza księga snów” po przeprowadzce do Londynu Olivia zauważyła, że jej sny stają się coraz dziwniejsze. Pojawiają się z nich chłopcy ze szkoły oraz tajemnicze rytuały przeprowadzone na cmentarzu. Okazuje się, że chłopcy doskonale wiedzą, co śniło się Liv.

  • „Silver. Druga księga snów” Liv coraz lepiej odnajduje się w nowym miejscu. Ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa. Niestety do czasu. Okazuje się, że pewna blogerka zna za dużo tajemnic z jej życia.

  • „Silver. Trzecia księga snów” Olivia coraz lepiej rozumie świat snów, jednak jak to tylko ona potrafi, znów wpakowała się w kłopoty. Z czasem pułapki będą czekać na nie nie tylko w świecie snów, ale i na jawie.

Ładowanie...