Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Seria mafijna

 (2 produktów)

Zakazany układ. Seria mafijna. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
25,08 39,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Piekielna miłość. Seria mafijna. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
25,08 39,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Seria mafijna

"Seria mafijna" autorstwa K. N. Haner to prawdziwa gratka dla wielbicieli romansu mafijnego - gatunku, cieszącego się ogromną popularnością na polskim rynku wydawniczym. Jest to pełna emocji, namiętności i intryg historia dwojga ludzi, których uczucie rodzi się w okrutnym świecie gangsterskich porachunków.

Nicole nie miała łatwego życia. Po tragicznej śmierci rodziców została oddana pod opiekę ich znajomego. Paul zapewnił jej dach nad głową, jednak w zamian całkowicie podporządkował ją swojej woli, by ostatecznie uczynić z niej swoją kochankę. Nie mogąc już dłużej znieść przemocy i poniżania, dziewczyna decyduje się popełnić samobójstwo. Zamiast tego, staje się świadkiem egzekucji i więźniem szefa mafii Marcusa Accardo. Dziewczynie jest obojętne, co zrobi z nią zimny i okrutny gangster. Jednak to, co początkowo miało być koszmarem, staje się dla obojga początkiem budowania relacji. Bohaterowie wspólnie decydują się na układ, który ma na celu wyeliminowanie ich wrogów.

"Seria mafijna" to opowieść, której daleko do tradycyjnego love story. Autorka serwuje czytelnikowi prawdziwy emocjonalny rollercoaster, który przyprawi o szybsze bicie serca, stopniując napięcie i dostarczając kolejnych spektakularnych zwrotów akcji. Miłość i nienawiść, okrutne intrygi i brutalna zemsta, pikantne sceny i poruszające wyznania - to i jeszcze więcej kryje się na kolejnych stronach obu części serii sprawiając, że od historii Marcusa i Nicole nie sposób się oderwać aż do zaskakującego zakończenia.

Na serię składają się dwa tomy:

"Układ doskonały" - Nicole nie może znieść trwania w toksycznej relacji, więc postanawia odebrać sobie życie. W wyniku splotu wydarzeń staję się świadkiem morderstwa i poznaje Marcusa - szefa organizacji przestępczej, który staje się jej coraz bliższy.

"Piekielna miłość" - kiedy wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku, Nicole zostaje porwana, Marcus nie spocznie dopóki nie odnajdzie ukochanej.

K. N. Haner to polska pisarka, wydająca swoje powieści pod pseudonimem. Jest autorką bestsellerowych romansów, które skradły serca wielu czytelniczek.

Ładowanie...