Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Saga o Potworze z Bagien

 (3 produktów)

Saga o Potworze z Bagien. Tom 1

5/5
67,29 99,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Saga o Potworze z Bagien. Tom 3

(okładka twarda)

5/5
73,99 109,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Potwór z bagien. Saga o potworze z bagien

4/5
110,99 164,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Saga o Potworze z Bagien

Interesująca fabuła, oryginalna kreska rysownika, elementy horroru oraz fantastyki to cechy wyróżniające „Sagę o Potworze z Bagien” spośród wielu innych. Wielu znawców gatunku uważa ją za najlepszą serię komiksową dwudziestego wieku. Bohaterem cyklu jest człekopodobny stwór opleciony roślinami. Przyświeca mu ważna misja – obrona jego środowiska naturalnego przed intruzami. Tytułowy Potwór z Bagien posiada liczne zdolności, jak telepatia, panowanie nad roślinami oraz regeneracja ciała. To ułatwia mu przetrwanie.

Postać ta została wymyślone przez scenarzystę Lena Weina i narysowana przez Berniego Wrightsona na potrzeby wytwórni DC Comics. Bohater zazwyczaj zmaga się z nadprzyrodzonymi mocami oraz fantastycznymi postaciami.

„Saga o Potworze z Bagien” przeniesie Cię do niezwykłego świata. Z serii dowiesz się, jak powstało to osobliwe stworzenie i jakie przeciwności losu będzie musiało pokonać, by ocalić siebie oraz swoje bagna. Przygotuj się na dawkę okultyzmu i ataki plejady potworów o niespotykanych mocach. A czym zaskoczy Cię „Saga o Potworze z Bagien?” Przekonaj się i zanurz się w lekturze. Komiks jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

W ramach serii ukazały się:

- „Saga o Potworze z Bagien, tom 1” – Historie niezwykłego stwora powstałe w latach osiemdziesiątych.

- „Saga o Potworze z Bagien, tom 2” – Kolejna część dziejów Potwora, w której mierzy się on m. in. z Nuklearnym Pyskiem, wampirami i podwodnym wilkołakiem.

- „Saga o Potworze z Bagien, tom 3” – W trzeciej odsłonie przygód bohatera trafimy do Gotham City oraz Thanagaru.

 

 

 

 

Ładowanie...