Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sabotażysta

 (3 produktów)
?

Sabotażysta. Pojedynek

Sabotażysta

42,99 
Wysyłka dzisiaj

Sabotażysta. Mata do gry

(okładka folia)

Sabotażysta

9,89 
Wysyłka dzisiaj

Sabotażysta. Zaginione kopalnie

Sabotażysta

82,69 
Wysyłka dzisiaj

Sabotażysta

Gra „Sabotażysta” to doskonała rozrywka dla całej rodziny – mogą w niej brać udział już ośmiolatki. Minimalna liczba graczy to trzy osoby, a maksymalna – dziesięć. Przedsięwzięcie polega na wcieleniu się w rolę krasnali drążących kopalnię złota i podzieleniu się na dwie grupy. Sabotażyści, czyli drużyna przeciwna próbują wykraść skarby, ale obie ekipy muszą współpracować ze sobą. Wygrywa grupa, która jako pierwsza dostanie się do tunelu ze skarbem. Podczas rywalizacji przydaje się strategiczne myślenie oraz analizowanie ruchów przeciwnika.

W serii pojawiły się następujące produkty:

- Gra „Sabotażysta”, z kartami startu, celu i tuneli, a także z żetonami.

- Oryginalna plansza wykonana z błyszczącego papieru kredowego o wadze 100 gramów i wymiarach 83,5 cm x 59 cm po rozłożeniu,

- „Sabotażysta. Rozszerzenie” – Wersja gry dla zaawansowanych, z trzema nowymi rolami krasnoludów: szefem, spekulantem oraz geologiem, a także z nowymi kartami akcji i tuneli, 66 kartami, 32 żetonami. Maksymalna liczba graczy w tej wersji to 12 osób, a minimalna – 2.

- „Sabotażysta. Zaginione kopalnie” Wersja gry dla dorosłych oraz dzieci w wieku od dziesięciu lat. Tym razem zadaniem graczy będzie odnalezienie zaginionych kopalni. W leśnych gąszczach czeka dużo niebezpieczeństw: trolle, pułapki i przeszkody. Omiń je wszystkie i zdobywaj skarby! Strzeż się smoka oraz… swoich towarzyszy. W grę mogą zagrać minimalnie 3 osoby, a maksymalnie – 9.

- „Sabotażysta. Pojedynek” – W tej wersji gry krasnoludy decydują, czy budują tunel razem, czy osobno. Zwycięzca może zagarnąć całe złoto dla siebie. O rezultatach decydują takie szczegóły, jak zepsuty kilof, zamknięte drzwi lub zasypany tunel. Po drodze znajdziemy też mnóstwo przeszkód utrudniających nam dotarcie do celu.

Genialna gra strategiczna uczy logicznego myślenia, współpracy, ale i ograniczonego zaufania. „Sabotażysta” to nie tylko dobra zabawa, ale intensywna gimnastyka dla Twojego umysłu. Kto okaże się najprzebieglejszy i zwycięży? Przekonaj się i spędź popołudnie na emocjonującej rozgrywce w gronie rodzinnym. A jeśli Ci się nie powiedzie – trudno – spróbuj innym razem, wyciągając wnioski i ucząc się na błędach. Piękna grafika, oryginalny pomysł oraz bogactwo zadań sprawiają, że dorosły może przez chwilę poczuć się jak dziecko.

 

 

 

Ładowanie...