Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

S-F

 (11 produktów)

Dzieci Diuny. Kroniki Diuny. Tom 3

5/5
39,19 59,90 zł −35%
Wysyłka 3 dni robocze

Człowiek z Wysokiego Zamku. S-F

38,29 54,90 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Ubik. S-F

5/5
36,89 54,90 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Roboty z planety świtu. Roboty. Tom 4

38,59 59,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Dywan. S-F

(okładka miękka)

25,49 29,90 zł −15%
Wysyłka 3 dni robocze

Doktor Bluthgeld. S-F

(okładka miękka)

31,79 49,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Rafa Armagedonu. Schronienie. S-F. Tom 1

(okładka miękka)

31,79 49,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Schizmą rozdarci. S-F

(okładka miękka)

30,49 47,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Boża inwazja. S-F

31,79 49,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Transmigracja Timothy'ego Archera. S-F

34,99 54,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

S-F

Wydawnictwo Rebis zebrało wszystkie książki z nurtu Sience Fiction w jedną serię „S-F”. Dzięki temu każdy miłośnik fantastyki naukowej z łatwością znajdzie to, czego szuka – zarówno klasyki, jak i nowe powieści. Fabuła książek opiera się na wpływie rozwoju nauki na istoty ludzkie. Nie opisuje jednak świata, tylko i wyłącznie z naukowego punktu widzenia, lecz skupia się na jednostce i jej przeżyciach w świecie przyszłości.

Znajdują się tutaj dzieła takich autorów jak: Frank Herbert, Philip K. Dick, Issac Asimov, Terry Pratchett, Liu Cixin czy David Weber. Nie zabrakło także książek polskich autorów m.in. Dariusza Domagalskiego, Pawła Majki, Andrzeja Zimniaka, Rafała Dębskiego czy Marcina Sergiusza Przybyłka.

Oto niektóre propozycje z tej jakże obszernej serii:

  • „Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owocach?” - po globalnej katastrofie, większość ludzi udaje się do marsjańskich kolonii. Główny bohater Rick Deckard pozostaje na Ziemi i ma za zadanie zlikwidować androidy, które uciekły z Marsa. Maszyny wyglądają identycznie jak ludzie, wyróżnia je tylko brak współczucia, czy też poczucie winy. Łowca androidów z czasem sam zaczyna się zastanawiać, czy nie zatracił swojego człowieczeństwa.

  • „Diuna” - głównym bohaterem książki jest Paul Atryda, syn księcia Leto Atrydy, którego poznajemy w momencie, gdy wraz z rodziną i dworem przenoszą się na planetę Arrakis zwaną również Diuną. Tytułowa planeta to jedyne źródło melanżu, substancji, która przedłuża życie, pozwala na przewidywanie przyszłości oraz umożliwia odbywanie podróży kosmicznych.

  • „Człowiek z Wysokiego Zamku” to alternatywna wizja rzeczywistości. Co by się stało, gdyby to Niemcy, Japonia i Włochy wygrały II Wojnę Światową? Jak zostałby podzielony świat? Niestety Ziemia, to nie wszystko na co czają się ludzie, przecież w kosmosie znajdują się jeszcze inne planety, którymi można by władać. Autor przedstawia swój antywojenny manifest, pełen filozoficznych pytań.

  • „Dywan” intrygująca opowieść o... dywanie. A raczej trzeba napisać Dywanie, gdyż jest to świat zamieszkiwany przez rozmaite stworzenia. Wśród różnych ras i szczepów żyją dwaj bracia, których dom został zniszczony, a oni wyruszają na przygodę swojego życia. Poza niesamowitym światem znajdziesz tutaj mistrzowskie, inteligentne dialogi oraz niebanalną zabawę słowem.

Ładowanie...