Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rusz głową!

 (10 produktów)

Java. Rusz głową!

(okładka miękka)

5/5
74,99 97,00 zł −23%
Wysyłka dzisiaj

Python. Rusz głową!

(okładka miękka)

5/5
68,09 99,00 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Programowanie w JavaScript. Rusz głową!

(okładka miękka)

5/5
76,29 129,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

SQL. Rusz głową!

5/5
70,39 119,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Nauka programowania. Rusz głową!

(okładka miękka)

5/5
58,59 99,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Kotlin. Rusz głową!

(okładka miękka)

52,69 89,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Go. Rusz głową!

(okładka miękka)

58,59 99,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Mobile Web. Rusz głową!

(okładka miękka)

26,79 79,00 zł −66%
Wysyłka dzisiaj

C#. Rusz głową!

(okładka miękka)

58,59 99,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Android. Programowanie aplikacji. Rusz głową!

(okładka miękka)

70,39 119,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Rusz głową!

Książki z serii "Rusz głową!" Wydawnictwa Helion to nowoczesne książki do nauki programowania. Helion dokłada wszelkich starań, żeby pozycje zawierały jak najbardziej aktualną wiedzą.

Materiał książek przygotowano w szczególny sposób, posługując się metodami nowoczesnej kognitywistyki i dydaktyki, które uwzględniają specyfikę pracy ludzkiego mózgu, aktywnie go angażując podczas nauki. W ten sposób programowanie w różnych językach wchodzi do głowy niepostrzeżenie, w szybki, zabawny i interesujący sposób! W ten sposób hasło przewodnie serii: "Rusz głową!" staje się jak najbardziej akuratne - brak nudnych tekstów, kucia do egzaminów, żeby zdać i zapomnieć - za to wiele rysunków, powtórzeń, oddziaływania na uczuciach, zadawania pytań i wyzwań, angażowania w proces, który opisany jest w książce! Nie ma czasu, żeby się nudzić, nie ma możliwości, żeby nie zrozumieć!

Autorzy książek z serii "Rusz głową!" wykorzystując najnowsze odkrycia metodyki nauczania, przedstawią wszystkie zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia projektowania, programowania i tworzenia aplikacji. Nie trzeba już przebijać się przez długie wywody i czytać żmudnych przykładów. Książki pełne są układanek, ilustrowanych wyjaśnień i zagadki, stają się świetną zabawą, a przez zabawę - uczą.

Gdy już nauczysz się myśleć jak programista, zdobytą wiedzę będziesz mógł skutecznie wykorzystać w praktyce.

Książki z serii to na przykład:

- "Python" - prosty, wszechstronny i elastyczny język programowania zarówno do pisania niedużych skryptów, wielkich systemów, jak i do wysoce specjalistycznych zadań. Zyskuje coraz większą popularność wśród programistów. Poza podstawami języka opisano tu sposoby posługiwania się Pythonem w prawdziwym świecie podczas pisania kodu aplikacji WWW czy obsługiwania baz danych. Przedstawiono tu również dość trudne tematy, takie jak kolekcje i niemodyfikowalność.

- "Programowanie w Java Script" - książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich, chcących biegle władać językiem JavaScript. Dzięki niej łatwo poznać składnię i podstawowe elementy języka JavaScript, nauczyć się tworzyć obiekty i obsługiwać zdarzenia, wykorzystać domknięcia i funkcje anonimowe, tworzyć prawdziwą grę. Nauka języka JavaScript jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!  

- "Wzorce projektowe" - poznaj wszystko, co związane z wzorcami projektowymi, w sposób gwarantujący szybkie i skuteczne opanowanie zasad ich stosowania. Książka proponuje gotowe wzorce projektowe i opisy rozwiązań najczęstszych problemów napotykanych przy tworzeniu oprogramowania.

- "Android. Programowanie aplikacji" - w tej niezwykłej książce czytelnik pozna między innymi zasady tworzenia aplikacji interaktywnych, odpowiadających na działania użytkownika, opis koncepcji istotnych dla Androida, wskazówki dotyczące tworzenia wyrafinowanych systemów nawigowania w aplikacji, korzystania z szuflad nawigacyjnych oraz z pasków akcji i wiele innych.

Ładowanie...