Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • Rick i Morty

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Rick i Morty

    (10 produktów)

   Rick i Morty. Tom 3

   Rick i Morty

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Tom 2

   (okładka miękka)

   Rick i Morty

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Tom 1

   (okładka miękka)

   Rick i Morty

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Talia kart Rick i Morty

   Rick i Morty

   25,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Tom 11

   Rick i Morty

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Kupkazpupki Superstar. Rick i Morty

   (okładka miękka)

   Rick i Morty

   30,01 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Tom 4

   (okładka miękka)

   Rick i Morty

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Tom 1 + 2

   (okładka miękka)

   Rick i Morty

   54,98 
   Wysyłka dzisiaj

   Rick i Morty. Nowa czapka Ricka!

   Rick i Morty

   34,39 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Rick i Morty. Tom 12

   Rick i Morty

   29,39 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Rick i Morty

   "Rick i Morty" zadebiutował na ekranach w 2013 roku i od tamtej pory zdążył osiągnąć status kultowego. Ten amerykański serial telewizyjny dla starszych widzów został stworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla stacji Adult Swim. Zaplanowany na początku jako parodia "Powrotu do przyszłości" w stosunkowo krótkim czasie zawładnął wyobraźnię milionów widzów na całym świecie. Nietuzinkowy, czarny humor na granicy nieprzyzwoitości znalazł swoje rozwinięcie w serii komiksów, które zawierają całkiem inne historie niż te opowiedziane w serialu.

   Seria "Rick i Morty" opowiada o absurdalnych, szalonych przygodach ekscentrycznego naukowca Ricka, któremu w licznych podróżach po najdziwniejszych miejscach w galaktyce i alternatywnych rzeczywistościach towarzyszy wnuk Morty. Obaj mieszkają w jednym domu z Beth, matką Morty'ego i córką Ricka - niespełnioną zawodowo i wiecznie niezadowoloną z życia, infantylnym ojcem Morty'ego Jerry, bezrobotnym byłym pracownikiem agencji reklamowej, oraz siedemnastoletnią siostrą Summer zazdrosną o liczne eskapady brata i dziadka. Szalony, nieobliczalny Rick wpada na kolejne pomysły, co oczywiście wcale nie pomaga w i tak już niestabilnym życiu rodzinnym. Nie da się też ukryć, że proces wychowawczy Morty'ego przebiega w dosyć oryginalny sposób...

   Komiksy składające się na serię "Rick i Morty" to fantastyczne przedłużenie serialu z mnóstwem nowych wątków, ale charakteryzujących się tym, za co serial pokochały już miliony - absurdalnym czarnym humorem, mnóstwem niesamowitych przygód i podróży do innych wymiarów, nawiązaniami do klasycznych dzieł popkultury oraz zgryźliwymi uwagami na temat otaczającej nas rzeczywistości. Cyniczny, szalony Rick Sanchez i jego dobroduszny wnuk Morty dzielą swój czas między pełne zabawnych zdarzeń życie domowe i międzynarodowe przygody, które przekraczają granice czasu, przestrzeni, wyobraźni i... dobrego smaku.

   Seria "Rick i Morty" to światowy fenomen, pełen zróżnicowanych i pomysłowych przygód oraz spotkań z mieszkańcami innych planet, galaktyk, wymiarów. Podobnie jak oryginalny serial komiksy robią ogromne wrażenie i wciągają bez reszty!

   Wśród najlepiej sprzedających się tytułów w serii są między innymi:

   • Tom 1 - Rick postanawia udowodnić Jerry'emu, że zdobycie fortuny to łatwizna

   • Tom 3 - w tym zbiorze zaprezentowano długą opowieść o uciętych głowach, galaktycznych tosterach zagłady i o niezdarnym Jerrym, który wszystko psuje (jak zwykle), a także dwie krótsze historie: jedną o przyspieszonej edukacji Morty'ego, a drugą o krwawym międzygalaktycznym sporcie.

   • "Porąbana sztuka" - album z okładką świecącą w ciemności okładką stanowiący niewyczerpane źródło informacje i ciekawostki związane z powstawaniem kolejnych odcinków, od pomysłów, rysunków i szkiców po odręczne notatki twórców i napisy końcowe

   • Tom 10 - w tym tomie poznamy mroczne sekrety Rickoświata, ponure skutki oglądania seriali, nudę zapętlenia w czasie i dziwne rozczulenie Ricka w kwestii szopów; w albumie znajduje się również specjalna historia z okazji 50. zeszytu serii

   • Tom 4 - trzyczęściowa historia o międzyplanetarnych siatkach narkotykowych i kosmicznych podrywaczach, a także krótsza historia. rozgrywająca się na królewskim dworze, oraz totalnie napakowany, sportowy komiks "Skaczący Morty"!

   Ładowanie...