Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Repetytorium Macmillan

 (3 produktów)

Repetytorium Macmillan

Potrzebujesz skutecznego narzędzia ułatwiającego powtórki do matury z języka angielskiego? Seria „Repetytorium Macmillan” ułatwi Ci przygotowanie się do tego egzaminu. Może również pomóc Ci na studiach oraz podczas uzyskiwania certyfikatów językowych, np. FCE. Repetytoria zostały opracowane przez specjalistki – Lyndę Edwards oraz Martę Rosińską.  Znajdziesz tam mnóstwo zadań z gramatyki, słowotwórstwa. Autorki skupiają się również na ćwiczeniach sprawiających największe trudności uczniom, a także na przykładach, które często pojawiają się na maturze.

Cykl repetytoriów obejmuje:

- „Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Zestaw: książka ucznia papierowa oraz książka cyfrowa” – uniwersalny zestaw ćwiczeń do nauki języka angielskiego przygotowujący do matury i obejmujący zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony. Zawiera wiele zwrotów przydatnych w użyciu. Znajdziemy tam zadania zarówno gramatyczne, jak i słowotwórcze.

- „Repetytorium dla uczniów liceum i techników. Podręcznik do języka angielskiego. Poziom rozszerzony” – zbiór ćwiczeń dla uczniów planujących zdawanie matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Rozwija słownictwo oraz wszelkie umiejętności językowe. Przygotowuje do zadań egzaminacyjnych.

Dzięki przyjaznym podręcznikom z serii „Repetytorium Macmillan” nauka języka angielskiego stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a umiejętności, jakie nabędziesz podczas studiowania tych lektur pomogą Ci nie tylko wyśmienicie zdać maturę z tego przedmiotu, ale przede wszystkim zapewnią Ci lepszy start w życiu. Teraz będzie Ci łatwiej komunikować się z obcokrajowcami, porozumiewać się z mieszkańcami krajów anglojęzycznych i nie tylko; wykonywać zawody, w których ten język się przydaje oraz doskonalić jego poziom w czasie studiów. Liczba przydatnych zwrotów i wyrażeń jest naprawdę imponująca, a cyfrowe wersje podręcznika idealnie wpisują się w styl życia pokolenia współczesnych nastolatków. Dołącz do grona zachwyconych absolwentów szkół średnich i przygotuj się do matury korzystając z tych znakomitych repetytoriów. Dzięki temu nic nie zaskoczy Cię na egzaminie.

 

 

 

Ładowanie...