Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Psychologia szefa

 (3 produktów)

Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy. Psychologia szefa. Tom 3

(okładka twarda)

42,49 66,00 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy CD.

(okładka etui kartonowe)

16,50 47,00 zł −65%
Wysyłka 2 dni robocze

Psychologia szefa

Nie jest łatwo być dobrym szefem w dzisiejszym świecie. Codzienność stawia przed każdym z nas wiele różnych wymagań. Stajemy przed oczekiwaniami, które mają wobec nas inni. Zarządzanie firmą, kierowanie zespołem ludzi to niezwykle angażujące aktywności. Często człowiek nie potrafi zakończyć pracy wraz z wyjściem z budynku firmy.

Seria książek „Psychologia pracy” porusza ważne zagadnienia dla wszystkich, którzy pracują na kierowniczych stanowiskach. Cykl jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że oparty na polskich realiach, uwzględniający specyfikę życia w Polsce. Wśród tytułów znajdziemy:

- „Szef to zawód. Narzędzia, które pomagają budować motywację, odpowiedzialność i współpracę. Psychologia szefa. Tom 1” autorstwa Jerzego Guta i Wojciecha Hamana – szczególnie adresowana do tych, którzy mają kłopot z przekazywaniem pracownikom trudnych decyzji oraz pragną efektywniej motywować zespoły;

- „Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy CD” autorstwa Jerzego Guta i Wojciecha Hamana – przeznaczona dla każdego, kto chce przygotować zespół do radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach i wierzy jednocześnie, że mądre kierowanie ludźmi nie polega na ciągłym ich pouczaniu i kontrolowaniu;

- „Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy. Psychologia szefa. Tom 3”  autorstwa Wojciecha Hamana – książka idealna dla wszystkich, którzy nie chcą ulegać złudnym przekonaniom, że pracownicy są leniwi, oszukują i lekceważą autorytet szefa.

Nie każdy dyrektor czy właściciel zakładu produkcyjnego musi mieć psychologiczne wykształcenie. Ważne jednak, by mieć świadomość tego, jak bardzo psychologia może pomóc w pełnieniu roli szefa. Ta dziedzina naukowa wyposaża w wiele narzędzi i daje mnóstwo wskazówek, jak z delikatnością, uważnością na drugiego człowieka, ale też stanowczo i konsekwentnie kierować zespołem pracowników.

Seria „Psychologia szefa” jest niezwykle pomocna i może znaczącą wpłynąć na poprawę jakości naszego funkcjonowania. Wiadomości zaczerpnięte z książek z tego cyklu są w stanie obniżyć stres i napięcie wynikające z obowiązków dyrektora.

Ładowanie...