Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Profesor Astrokot

 (3 produktów)

Profesor astrokot odkrywa kosmos

(okładka twarda)

Profesor Astrokot

44,69 67,00 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy

(okładka twarda)

Profesor Astrokot

25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Atomowa przygoda profesora Astrokota. Profesor Astrokot

(okładka twarda)

Profesor Astrokot

41,49 57,00 zł −27%
Wysyłka 3 dni robocze

Profesor Astrokot

„Profesor Astrokot” zaprasza wszystkie dzieci do odkrywania tajemnic świata! Specjalizuje się on w naukach ścisłych oraz przyrodniczych i potrafi w przystępny, zrozumiały sposób wytłumaczyć najmłodszym skomplikowane zagadnienia. Mało tego – lektury poświęcone przygodom dzielnego odkrywcy rozbudzają apetyt na wiedzę. Piękne ilustracje oraz kolorowa grafika w komiksowym stylu zachęcają do przeglądania książek z tej serii.

Chcesz zostać wielkim naukowcem? Uwielbiasz dowiadywać się nowych rzeczy? Fascynuje Cię ludzki organizm? A może wolisz tajniki fizyki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno z tych pytań to cykl książek edukacyjnych „Profesor Astrokot” Cię zachwyci.

Seria przeznaczona jest dla przedszkolaków oraz młodszych uczniów szkół podstawowych. Jest idealnie dostosowana do możliwości percepcyjnych tych grup wiekowych. Doskonale nadaje się do trenowania samodzielnego czytania – ułatwiają to duże litery, szerokie odstępy i niewielka ilość tekstu. Lektury te pomagają rodzicom w odpowiedzi na wiele trudnych pytań, jakie zadają ich pociechy. Można je czytać wspólnie – chętnie się do nich wraca. A zatem, pora odkrywać świat (i Wszechświat) z „Profesorem Astrokotem”.

W tej serii ukazały się:

- „Układ Słoneczny z Profesorem Astrokotem” – Gwiezdny Kot zabierze nas w podróż po Wszechświecie – poznamy Słońce, wszystkie planety i ich cechy charakterystyczne, a słownictwo najmłodszych wzbogaci się o nowe pojęcia z tej dziedziny.

- „Atomowa przygoda Profesora Astrokota” – A to, dla odmiany wyprawa do świata fizyki. Z tej lektury dowiemy się wielu nowych rzeczy dotyczących kolorów, powstawania prądu elektrycznego, działania łodzi podwodnej. Szykujcie się na sporą dawkę wiedzy w niezwykle przystępnej formie!

- „Odyseja po ludzkim ciele w Profesorem Astrokotem” – Czas na kolejną wycieczkę; tym razem w głąb organizmu człowieka. Poznasz narządy, układy, ciekawostki; uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań. Autor – Dominic Walliman został tutaj modelem naukowym.

Seria książek edukacyjnych o Astrokocie podbija serca wielu dzieci oraz dorosłych. Starsi Czytelnicy żałują, że w czasach ich dzieciństwa nie pisano tego typu książek. Warto przyswajać wiedzę w sposób przyjazny dla najmłodszych. Pomoże w tym bystry i rezolutny Astrokot.

Ładowanie...