Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Poradnik psychologiczny

 (2 produktów)

W końcu czyje to życie?

(okładka miękka)

29,49 34,90 zł −16%
Wysyłka 3 dni robocze

Poradnik psychologiczny

Seria książek psychologicznych dla każdego!

Poradnik Psychologiczny to wspaniała seria, która została opracowana nie tylko z myślą o psychologach lub terapeutach. Dzięki tym książkom możesz zrozumieć swoje potrzeby, ograniczenia, a zwłaszcza mechanizmy sterujące ludzką psychiką. To dobra okazja, by poznać własne wnętrze i nauczyć się żyć w bardzo świadomy sposób, wypracowując praktyczne zasady.

Poczucie lęku oraz niepokoju dotyka wielu osób w przesiąkniętym informacjami świecie współczesnym. Codziennie jesteśmy natarczywie atakowani przez krzykliwe informacje, pełne skandali lub szczegółów z życia gwiazd. W tym natłoku wiadomości część ludzi gubi poczucie własnej wartości, a nawet wyrabia sobie zbyt wygórowane oczekiwania. Dobre poznawanie własnego charakteru, upodobań i możliwości ułatwia jednak nawiązywanie relacji oraz docenianie tego, co ważne.

W tej serii profesjonalni psychoterapeuci podpowiadają, jak tego dokonać. Przystępna forma książek sprawia, że korzystać mogą z nich praktycznie wszyscy. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w psychologii! Szereg jasnych wskazówek umożliwia zrozumienie wielu problemów, które dotyczą ludzkiej psychiki. Poradniki ułatwiają zauważenie pewnych schematów myślowych, często prowadzących do błędnego rozumienia różnych elementów rzeczywistości. Porady, zestawy ćwiczeń, a także podpowiedzi gotowych rozwiązań mogą być wspaniałą pomocą w rozwijaniu własnej osobowości!

W tej serii znajdziesz:

  • "Czujesz tak, jak myślisz. Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą" - książka prof. Paula Stallarda to wyjątkowy przewodnik po zagadnieniach związanych z terapią poznawczo-behawioralną. Zawiera opisy wielu zaburzeń, a także ćwiczenia pomagające w wewnętrznym rozwoju.

  • "W końcu czyje to życie?" - to propozycja przeznaczona głównie dla młodego czytelnika. Jest wspaniałą okazją, by przyjrzeć się bliżej lękom związanym z problemami współczesnego świata. W środku znajdziesz informacje o nowoczesnych mediach i ich wpływie na życie zwykłego człowieka. Książka wyjaśnia, w jaki sposób nierealne oczekiwania są napędzane przez komercyjny styl życia oraz działalność wielkich firm.

Seria Poradnik Psychologiczny to wspaniała okazja, by bliżej poznać złożoność ludzkiej psychiki. Dzięki niej dowiesz się więcej o problemach, jakie dotyczą dzisiaj wielu ludzi na całym świecie, a także o tym, jak współczesna nauka próbuje im zaradzić. Te niezwykłe książki są przeznaczone dla wszystkich osób, które są zainteresowane psychologią lub po prostu chcą zrozumieć działanie ludzkiego umysłu.

Ładowanie...