Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Podróże poza ciało

 (1 produktów)

Dalekie podróże

(okładka miękka)

5/5
23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Podróże poza ciało

Trylogia "Podróże poza ciałem" to książki dla każdej osoby z otwartym umysłem, która chce  poszerzać swoje horyzonty i podjąć próby wyjścia poza własne ciało za pomocą metody Hemi-Sync, medytacji lub innych. Zapoznaj się z doświadczeniami tych, którzy próbowali tego wcześniej.  

Robert A. Monroe, żyjący w latach 1915-1995, był amerykańskim biznesmenem i posiadaczem stacji radiowej. Swojej pierwszej eksterioryzacji (OBE, OOBE – out of body experience, wrażenia postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego) doświadczył w 1958 roku, co zmieniło jego pogląd na świat – dotąd racjonalista, stał się człowiekiem otwartym na paranormalne doświadczenia i podróże poza ciałem. Początkowo przerażony doświadczeniem OBE, z czasem zaczął odczuwać ciekawość i eksplorować odmienny świat.

W założonym przez siebie centrum badawczym The Monroe Institute opracował zestawy nagrań dźwiękowych Hemi-Sync, które mają umożliwiać synchronizację fal mózgowych, pozwalając na osiągnięcie odmiennych stanów świadomości, m.in. właśnie OBE. Z relacji doświadczeń pozacielesnych Roberta Monroe wynika, że świadomość naprawdę opuszcza ciało, a połączenie między ciałem fizycznym a astralnym, nazywane srebrną liną, przekazuje wrażenia z ciała fizycznego do świadomości. Ciało astralne, poprzez to połączenie, jest też zasilane energią ciała fizycznego, więc próba wybudzenia ciała fizycznego, kończy się powrotem ciała astralnego do naszego wymiaru – co nie sprawia problemów, dzięki srebrnej linie.

Robert Monroe poświęcił się badaniom odmiennych stanów świadomości, był parapsychologiem. Oddana właśnie do rąk czytelników trylogia „Podróże poza ciałem” to jego dziedzictwo przekazane każdemu, kto chce doświadczyć wejścia na ścieżkę pozafizyczną, doświadczyć świadomego snu i wyjścia z ciała.

W skład serii, wydanej przez Wydawnictwo Galaktyka, wchodzą:

"Podróże poza ciałem" - książka o początkach podróżowania poza ciałem autora i o tym, jak zmieniło to jego życie. Monroe  zaczął doświadczać tajemniczych stanów, a gdy po raz pierwszy zobaczył swoje ciało leżące w łóżku, myślał, że postradał zmysły. Podczas odmiennych stanów świadomości opuszczał swoje ciało fizyczne i wędrował przez świat astralny.

"Dalekie podróże” autor odkrywa przed czytelnikiem tajemnice swych podróży astralnych i opowiada o tym, jak wygląda życie w innych rzeczywistościach. Dowiadujemy się, że śmierć nie będzie końcem naszej drogi, lecz dopiero ona postawi przed nami prawdziwe możliwości.

"Najdalsza podróż" - bardzo osobista i uzupełniona o doświadczenia innych osób opowieść o tym, co racjonalnie niepewne. Okazuje się ona bliska każdemu, kto kiedykolwiek mierzył się z nieznanym. Monroe uczy nas jak pokonać strach – „największą barierę w rozwoju człowieka” – a każdą obawę przekuć w ciekawość tego, co nowe. Pomaga zmierzyć się z tym co nieuchronne – ze śmiercią. Pokazuje, że dopóki żyjemy nie zrozumiemy geniuszu stworzenia.

Książki wydane są w miękkich oprawach, każda z nich ma intrygującą, kolorową okładkę nawiązującą do wkraczania w nieznane.

Ładowanie...