Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pies Riko

 (12 produktów)

Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci

(okładka miękka)

4/5
51,75 60,00 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Dieta dla zdrowia psychicznego.

(okładka miękka)

5/5
32,85 49,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Przestańmy być grzeczni, bądźmy sobą

(okładka miękka)

5/5
26,68 39,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Emocje komunikacja akceptacja

(okładka miękka)

5/5
64,67 75,00 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Zaszczekaj to jeszcze raz

(okładka twarda)

18,78 30,00 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Symbole pożarły rzeczywistość w.2

(okładka miękka)

26,45 45,00 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Myśl krytycznie i nie daj sobie wcisnąć kitu

(okładka miękka)

35,58 52,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Kto szczeka, nie błądzi

(okładka twarda)

18,78 30,00 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Klocki Soft 100 elementów

85,25 97,28 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Paisley Zeszyt A4/80K kratka

15,63 18,59 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Ikonologia

(okładka miękka)

28,65 49,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Taśma Grand dwustronnie klejąca 50x10

8,81 9,98 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Pies Riko

Seria książek o pewnym pomysłowym psie!

Seria "Pies Riko" to świetna propozycja dla wszystkich dzieci, które naprawdę lubią psy. Główny bohater mieszka z sympatyczną rodziną w pewnym zwyczajnym domu. Natomiast jego przygody z pewnością będą zaskakujące! Są uniwersalnymi opowieściami o porozumieniu ponad wszelkimi podziałami. Czy człowiek może rozmawiać ze zwierzęciem? Oczywiście! Trzeba tylko w to wierzyć i zauważać potrzeby drugiej strony. Riko doskonale opanował tę sztukę, ponieważ jest naprawdę niezwykłym psem! Jeżeli się z czymś zgadza, szczeka dwa razy. Gdy zaszczeka tylko raz... wtedy zgody nie będzie! Dzięki tej niesamowitej umiejętności potrafi nawiązać wyjątkową więź z mieszkańcami domu, przeżywając niejedną nietypową przygodę.

Pies Riko nie zajmuje się tylko psimi sprawami. Czy wystartuje w konkursie poetyckim? Czy może zostać malarzem? Czy zdoła pomóc wszystkim przyjaciołom? Ten bohater lubi obserwować świat, a także wspierać osoby w potrzebie! Z pewnością warto go zawołać, gdy ktoś choruje, jamnik z sąsiedztwa przeżywa załamanie, a na dodatek nikt nie wie, gdzie jest domowy żółw... Wesoły pies chętnie poszuka rozwiązania każdego problemu, a przy okazji przeżyje niesamowite przygody. Razem ze swoją rodziną wyrusza na małe i wielkie wyprawy, świetnie dogadując się ze wszystkimi wokół.

Przygody psa Riko to znakomita okazja, by zainteresować dziecko czytaniem. Dzięki kolorowej książce z wyrazistymi ilustracjami mały czytelnik poznaje pełną akcji opowieść, przekazującą uniwersalne wartości, jak chociażby przyjaźń, otwartość na potrzeby przyjaciół, współpraca, wyrozumiałość i akceptacja. To również świetny sposób, by wytłumaczyć dzieciom, dlaczego rodzina jest najważniejsza na świecie. Wesoły pies udowadnia, że można dogadać się z każdym. Trzeba tylko próbować zrozumieć, co czuje inna osoba oraz czego oczekuje. Dzięki tym wyjątkowym książkom dzieci poznają razem z bohaterami świat i ćwiczą nawiązywanie relacji międzyludzkich. Opowieści o psie Riko spodobają się zwłaszcza miłośnikom zwierząt oraz nietypowych przygód, pełnych zaskakujących zwrotów akcji. Kolorowe ilustracje znakomicie podkreślają przebieg wydarzeń i zachęcają, by dokładnie poznać wszystkie postacie z książki! Pozycje z serii mogą być rewelacyjnym pomysłem na prezent oraz piękną ozdobą dziecięcego pokoju.

Seria "Pies Riko" powstała dzięki rewelacyjnej wyobraźni Waldemara Cichonia. To polski pisarz specjalizujący się zwłaszcza w literaturze dziecięcej. Chociaż ukończył politologię, a następnie pracował jako dziennikarz, jego przyszłość należała do literatury. Kto by pomyślał, że zacznie pisać książki dla dzieci? Zwykle był autorem tekstów o gospodarce, tworzonych dla lokalnych czasopism. Niespodziewany przełom w jego twórczości nastąpił w 2007 r., gdy przygarnął pewnego kota. Ponieważ twórca chciał zachęcić syna do czytania, wkrótce wymyślił opowieść nawiązującą do ich rodzinnego życia. W ten sposób rozpoczęły się wspaniałe przygody kota Cukierka, którego poznały już dzieci w całej Polsce. Duży sukces wydawniczy zapewnił pisarzowi możliwość tworzenia następnych opowieści. Postawił na pisanie książek dla dzieci, a dzięki temu na półki w księgarniach trafił wreszcie również pies Riko. Jeżeli jeszcze nie znacie tego sympatycznego bohatera, koniecznie sprawdźcie, jakie przeżywa przygody!

Ładowanie...