Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pettson i Findus

 (12 produktów)

Goście na Boże Narodzenie. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
16,19 23,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Polowanie na lisa. Pettson i Findus

(okładka twarda)

16,19 23,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Minuta koguta. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
16,19 23,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Findus się wyprowadza. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
16,49 23,90 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Pettson i Findus. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

5/5
15,59 22,00 zł −29%
Wysyłka dzisiaj

Kiedy mały Findus się zgubił. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
17,49 23,90 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

Rok z Findusem. Pettson i Findus

5/5
19,89 29,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Biedny Pettson. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
16,19 23,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Poznaj Pettsona i Findusa. Pettson i Findus

(okładka całokartonowa)

5/5
7,99 10,62 zł −25%
Wysyłka dzisiaj

Minuta Koguta. Pettson i Findus. Audiobook CD MP3

(okładka pudełko)

14,99 22,00 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Niezwykły Święty Mikołaj. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
28,69 34,90 zł −18%
Wysyłka 3 dni robocze

Rwetes w ogrodzie. Pettson i Findus

(okładka twarda)

5/5
16,19 23,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Pettson i Findus

Urocza, zabawna seria książek dla dzieci o gadającym kocie oraz staruszku, który go przygarnął. Czworonóg wabi się Findus, a jego właściciel to pan Pettson. Autorem historyjek jest szwedzki pisarz oraz ilustrator Sven Nordqvist. Przenieś się na skandynawską wioskę, poznaj pręgowanego bohatera w pasiastych, zielonych ogrodniczkach i zaśmiewaj się z żartów, jakie serwuje nam twórca cyklu „Pettson i Findus”. Pełne detali obrazki wpadają w oko przedszkolakom ora ich rodzicom. Książki są dostępne w wersji do słuchania; treść czyta Jerzy Stuhr.

Dotychczas w serii „Pettson i Findus” ukazały się:

- „Poznaj Pettsona i Findusa” – Pierwsza książka z serii opowiada o początkach znajomości starszego pana z energicznym kociakiem.

- „Minuta Koguta” – Do zagrody pana Pettsona wprowadza się nowy mieszkaniec – kogut Jussi. Findus nie ufa mu i chce pozbyć się nieznośnego ptaka, którego zwyczaje irytują czworonoga.

- „Pettson na biwaku” – Dwaj przyjaciele znaleźni namiot na strychu. Chcieli urządzić sobie biwak nad rzeką, ale zdecydowali się pozostać w ogrodzie, ponieważ kury chciały pójść z nimi.

- „Kiedy mały Findus się zgubił” – Kotek Findus wprowadza dużo pozytywnego zamieszania w życie starszego pana, ale pewnego się gubi. Czy się odnajdzie?

- „Niezwykły Święty Mikołaj” – Pettson i Findus szykują się do Bożego Narodzenia. Kto okaże się być Świętym Mikołajem i co wydarzy się w wiosce?

- „Goście na Boże Narodzenie” – Kolejna część serii poświęcona Gwiazdce. Niestety, Findus martwi się, że w tym roku Święta będą smutne, ponieważ Pettson złamał nogę i nie jest w stanie wykonać wielu prac. Czy można temu zaradzić?

- „Findus się wyprowadza” – Kotek uwielbia wstawać o nietypowej porze i skacze po swoim nowym łóżku. Pettsonowi nie podoba się to, upomina towarzysza i oświadcza, że będzie trzeba wynieść łóżko. Jak futrzak zniesie spanie na zewnątrz?

- „Tort urodzinowy” - Kolejna opowieść z tej serii dotyczy pieczenia tortu urodzinowego dla gadającego kotka. Dlaczego bohater obchodzi urodziny trzy razy do roku? Czy tort zostanie podany?

- „Polowanie na lisa” Sąsiad Pettsona – Gustavsson planuje upolować lisa. Tymczasem kot i jego właściciel chcą tylko go odstraszyć. Jak zakończy się przedsięwzięcie?

- „Biedny Pettson” – Staruszek wciąż ma zły humor, ale jego czworonożnemu przyjacielowi nie udaje mu się go poprawić. Czy inteligentny kocurek znajdzie sposób na kiepski nastrój towarzysza?

- „Rwetes w ogrodzie” – Na wieś Pettsona i Findusa przychodzi wiosna, co staje się sygnałem do rozpoczęcia prac ogrodowych. Niestety, zwierzęta gospodarskie mają inne plany na wykorzystanie tego terenu.

- „Rok z Findusem” – Kreatywny kotek Findus w tej części swoich przygód uczy dzieci, jak zrobić coś z niczego.

 

Ładowanie...