Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Percy Jackson i bogowie olimpijscy

 (5 produktów)

Berło Serapisa i inne opowiadania

(okładka miękka)

5/5
26,89 39,90 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Morze potworów. Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
20,59 29,90 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Bitwa w labiryncie. Percy Jackson i Bogowie olimpijscy. Tom 4

(okładka miękka)

25,19 36,90 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

Ostatni olimpijczyk. Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 5

(okładka miękka)

5/5
24,99 36,90 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

Złodziej pioruna. Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 1

(okładka twarda)

39,99 59,90 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Percy Jackson i bogowie olimpijscy

Poznaj serię wypełnioną magią i starożytnymi mitami! Percy to Perseusz, heros – półbóg, którego ojcem jest sam Posejdon. Chłopak wychowuje się wraz z matką i ojczymem, ale jego pochodzenie daje o sobie znać i w związku z tym przeżywa on wiele przygód. Niezwykłe opowieści, łączące współczesną Amerykę z mitologią grecką wprowadzają w niezwykły świat. Seria „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” to wspaniała propozycja dla miłośników fantastyki. Szykujcie się na sporą dawkę wrażeń. Produkty z tej serii dostępne są również w pakiecie pięciu książek, a także w wersji komiksowej, filmowej oraz w języku angielskim.

Do tej pory w serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” ukazały się:

- „Złodziej pioruna” – Percy, dwunastolatek ze Stanów Zjednoczonych dowiaduje się, że jego matka jest śmiertelniczką, a ojcem – grecki bóg Posejdon. Wkrótce potem wyrusza w niebezpieczną misję przez swój kraj, by schwytać złodzieja pioruna piorunów, należącego do Zeusa. W realizacji zadania przeszkadzają mu mityczne stwory.

- „Morze potworów” – Zatrucie sosny Thalii osłabia granicę Obozu Herosów. Percy, wraz z przyjaciółmi musza powstrzymać mityczne bestie i odnaleźć magiczny przedmiot. W tym celu musza udac się na Morze Potworów, gdzie czeka ich niełatwe wyzwanie. Chłopak odkryje też mroczną tajemnicę swojej rodziny.

- „Klątwa tytana” – Grover – najlepszy kolega Percy’ego prosi o pomoc, król tytanów Kronos knuje podstęp przeciwko młodym herosom, a bogini Artemida nagle znika. Chłopak będzie również musiał zmierzyć się ze straszliwym potworem oraz klątwą tytana.

- „Bitwa w Labiryncie” – Dochodzi do wojny pomiędzy bogami a tytanami, a Percy musi przemierzyć Labirynt, gdzie czeka na niego mnóstwo niebezpieczeństw.

- „Ostatni Olimpijczyk” – Ciąg dalszy walk z tytanami. Kronos planuje atak na Nowy Jork. Jakie przeznaczenie wiąże się z szesnastymi urodzinami chłopaka?

- „Berło Serapisa i inne opowiadania” – Zbiór opowiadań o przygodach Percy’ego i jego przyjaciół.

- „Archiwum herosów” – Kolejna część perypetii Percy’ego. Zajrzyj do Archiwum Herosów.

 

 

Ładowanie...