Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • Password reset

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Password reset

    (10 produktów)

   Password Reset. Student's Book (Podręcznik). Poziom B1+. Język angielski

   (okładka miękka)

   Password reset

   103,99 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Password Reset. Student's Book (Podręcznik). B2+. Język angielski

   (okładka miękka)

   Password reset

   104,59 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Password reset

   Password Reset wydawnictwa Macmillan to nowa, dostosowana do aktualnej podstawy programowej seria podręczników do nauki języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych. Autorki Marta Rosińska oraz Lynda Edwards są doskonale znane nauczycielom z poprzednich edycji serii Password, które od początku cieszyły się dużym powodzeniem w nauce języka angielskiego.

   Zaktualizowane wydanie dostosowane zostało do wymogów czteroletniego liceum oraz pięcioletniego technikum. Obejmuje pozycje od poziomu A+/B1 aż po C1/C2. Podręczniki zapewniają systematyczne poszerzanie wiedzy i umiejętności językowych, oraz przygotowują do nowej, trudniejszej matury, która zacznie obowiązywać od roku 2023. Obejmują zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony.

   Zakres wiedzy poszerzony został o nowe typy zadań otwartych oraz szereg praktycznych umiejętności językowych. Zgodnie z najnowszymi trendami nauka opiera się nie tylko na żmudnym powtarzaniu formułek, ale przede wszystkim na aktywnym poszukiwaniu rozwiązań i własnej pracy poznawczej ucznia. Służy temu choćby poszerzone słownictwo, obejmujące naukę pełnych zwrotów, wyrażeń i idiomów stosowanych w codziennym życiu. Nacisk położono także na wyłapywanie najczęściej popełnianych błędów, mylonych wyrazów, czy też tłumaczenia tekstów – tak z języka polskiego na angielski, jak i z angielskiego na polski. Aktywna praca z tekstem poprawia umiejętności językowe i sprawia, że uczniowie łatwiej, w naturalny sposób zapamiętują poszczególne partie materiału. Dodatkowo do książek dołączone jest Kompendium Gramatyczne w formie dodatkowego materiału z ćwiczeniami, które pozwala na bieżąco powtarzać i utrwalać tematy z zakresu omawianej na lekcji gramatyki.

   Cała seria podręczników Password Reset prowadzona jest w formie Step by Step, co oznacza, że od pierwszej lekcji języka angielskiego w szkole średniej uczniowie dowiadują się, jak rozwiązywać zadania maturalne związane z daną umiejętnością językową – czytanie, słuchanie, gramatyka itp. Dla tych uczniów, którzy chcą jeszcze bardziej poszerzać znajomość języka przygotowane zostały zadania Challenge, które obejmują wykraczające poza poziom podstawy programowej zagadnienia językowe.

   Podręcznik na każdym poziomie uzupełniają zeszyty ćwiczeń Workbook, zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej. Dodatkowym atutem są także ćwiczenia językowe dedykowane każdemu z rozdziałów przygotowane na aplikacji Quizlet. Dzięki temu uczeń może zarówno powtórzyć przerobiony materiał, jak i sprawdzić swoją wiedzę w teście.

   Ładowanie...