Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pan Kuleczka

 (7 produktów)

Dom. Pan Kuleczka. Tom 5

(okładka twarda)

5/5
16,99 24,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Skrzydła. Pan Kuleczka. Tom 2

(okładka twarda)

16,79 24,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Marzenia. Pan Kuleczka. Tom 7

(okładka twarda)

16,79 24,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Światło. Pan Kuleczka. Tom 4

17,29 24,90 zł −31%
Wysyłka dzisiaj

Skarby. Pan Kuleczka. Tom 8

5/5
16,99 24,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Spotkanie. Pan Kuleczka. Tom 3

(okładka twarda)

4/5
16,79 24,90 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Pan Kuleczka. Część 3

(okładka etui kartonowe)

5/5
14,99 22,00 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Pan Kuleczka

Jeżeli szukasz książek dla dzieci, które są nie tylko ciekawe, ale i wartościowe cykl "Pan Kuleczka" będzie strzałem w dziesiątkę. Każde z opowiadań zaskakuje niesamowitą kreatywnością głównego bohatera, który potrafi sprawić, że codzienność stanie się bardziej kolorowa.

Ten sympatyczny i troskliwy jegomość opiekuje się gromadką zwierząt. Kaczka Katastrofcią jest niezwykle urocza, a jedocześnie bywa humorzasta. Spokojny i ostrożny pies Pypeć miewa filozoficzne zapędy. No i jest jeszcze mucha Bzyk-Bzyk, która nie jest taką zwykłą muchą i ma swój charakterek. To właśnie ta mieszanina sprawia, że czytanie staje się bardziej wciągające.

Cała relacja Pana Kuleczki ze zwierzętami przypomina zależność rodzica i dziecka. Zwierzątka pokazują odmienne dziecięce osobowości, co sprawia, że mali czytelnicy często się z nimi utożsamiają. Ta różnorodność pokazuje też, że niezależnie od tego, kim jesteśmy, możemy wspólnie spędzać czas na dobrej zabawie. Sam Pan Kuleczka jest wyrozumiały i ciepły, zawsze stara się znaleźć czas dla swoich podopiecznych. Uczy ich jak korzystać z życia, by miało ono jak najwięcej sensu. Potrafi docenić piękno przyrody, a także uczy jak radzić sobie z porażkami, zarówno tymi małymi, jak i większymi katastrofami.

To książki, które wprowadzają przyjemną atmosferę i poprawiają humor, sprawiając, że świat staje się bardziej magiczny.

Cała seria bajek "Pan Kuleczka" znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom, założonej przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Oto niektóre z książeczek z serii:

  • "Pan Kuleczka" pierwsza książka wprowadza dziecko w ciepły i kolorowy świat Pana Kuleczki. Mieszka on wraz z kaczką Katastrofą, psem Pypciem i muchą Bzyk-Bzyk, którzy razem ze swoim właścicielem przeżywają niezwykłe przygody.

  • "Pan Kuleczka - Skarby" to książka opisująca z pozoru zwykłe przedmioty, do których mamy jakiś sentyment. Chyba każdy z nas w swoim życiu miał takie "skarby". Pan Kuleczka w ciekawy sposób rozpatruje te przedmioty codziennego użytku. Dodatkowo książeczka uczy dziecko jak zachować się w różnych sytuacjach,

  • "Pan Kuleczka - Radość" przygody tytułowego bohatera i jego przyjaciół uczą dziecko (a przy okazji przypominają rodzicom) jak ważne jest odnajdywanie radości w małych rzeczach, czy też codziennych czynnościach.

Ładowanie...