Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pamiętnik ośmiobitowego wojownika

 (6 produktów)

Craftingowe sojusze. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 3

(okładka miękka)

5/5
17,84 27,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Tryb Misji. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 5

(okładka miękka)

5/5
18,42 27,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Kuźnia Przeznaczenia. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 6

(okładka miękka)

5/5
18,42 27,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Fioletowy portal. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 7

(okładka miękka)

5/5
18,36 27,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Przepowiednia. Pamiętnik 8-bitowego kota. Tom 8

(okładka miękka)

5/5
18,36 27,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Pamiętnik 8-bitowego (wieśniaka) wojownika. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
18,26 27,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Pamiętnik ośmiobitowego wojownika

Cube Kid jest autorem książek z serii „Pamiętnik 8-bitowego wojownika”, osadzonych w uniwersum kultowej gry Minecraft – komputerowej gry survivalowej o otwartym świecie stworzonej przez Markusa Perssona i rozwijanej przez Mojang Studios.

W popularnej na całym świecie serii śledzimy przygody tytułowego 8-bitowego wojownika – młodego mieszkańca minecraftowej wioski, który marzy o tym, by przestać być zwyczajnym wieśniakiem i stać się słynnym wojownikiem.

Dwunastoletni Runt musi wybrać swój przyszły zawód w szkole Minecraftii. Nie ma do wyboru emocjonujących możliwości, bo cóż emocjonującego może być w zostaniu farmerem, rzemieślnikiem czy górnikiem.

Nie, Runt chce pójść śladami swojego ukochanego bohatera, Steve’a. Wkrótce dowiaduje, że pięciu najlepszych uczniów w szkole ma szansę rozpocząć wojowniczy kurs – zakasuje więc rękawy i bierze się ostro do pracy. Czytelnik wyrusza z nim w podróż i przeżywa przygody cały szereg niezwykłych przygód.

Seria „Pamiętnik 8-bitowego wojownika” został stworzona przez Erica Gunnara Taylora, 33-letniego autora mieszkającego na co dzień na Alasce. Od zawsze był fanem gier wideo – oczywiście z „Minecraftem” na czele – a książki fanfiction zaczął pisać w bardzo młodym wieku. Pierwsze przygody wymyślonego przez siebie bohatera opublikował samodzielnie jako ebook w 2015 roku, a od tamtej pory kolejne tomy przygód 8-bitowego wojownika zyskały sympatię czytelników na całym świecie.

To urocze opowieści nie tylko kreatywnie rozwijające świat Minecrafta, ale wzbogacające je o wartościowe przesłane na temat wspierania słabszych, obronie najbliższych, skutecznej współpracy. Wspaniała przygoda dla małych i większych czytelników, pełna niespodzianek, nawiązań i perypetii – pouczających, pobudzających wyobraźnię i… odciągających na chwilę od ekranów komputerów.

W serii „Pamiętnik 8-bitowego wojownika” znajdują się między innymi:

- „Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 1” – początek przygód tytułowego bohatera, w którym wyrusza on na spotkanie przygody

- „Od ziarna do miecza” – perypetie Runta i jego przyjaciół w walce z największym i najgorszym bossem mobów w historii

- „Craftingowe sojusze” – Runt staje do walki z największym zagrożeniem, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia – również po to, by udowodnić sobie i innym, że naprawdę jest wojownikiem

- „Ścieżka diamentu” – Runt ma poważne kłopoty, ponieważ musi przetrwać jeden z najbardziej brutalnych ataków w historii i stanąć do walki ze znanym sobie uczniem – czy uda mu się obronić swoje marzenia?

- „Tryb misji” – tym razem Runt wyrusza w niebezpieczną wyprawę poza mury miasta, by ocalić Villagetown

„Pamiętnik 8-bitowego wojownika” to zaproszenie do wyjątkowej przygody z głównym bohaterem i niezawodna porcja świetnej zabawy!

Ładowanie...