Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ozdabiam naklejkami

 (3 produktów)

Piękna rafa koralowa. Ozdabiam naklejkami

(okładka miękka)

5/5
10,98 16,99 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Porywające wyścigi. Ozdabiam naklejkami

(okładka miękka)

11,33 16,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Zachwycające konie. Ozdabiam naklejkami

(okładka miękka)

13,01 16,99 zł −23%
Wysyłka 2 dni robocze

Ozdabiam naklejkami

Dzieci uwielbiają kolorowe książeczki z dużymi, ciekawymi, przyjaznymi ilustracjami, a możliwość przyklejania obrazków w różnych miejscach sprawia im dodatkową frajdę. Wszystko to znajdziemy w serii „Ozdabiam naklejkami”, która powstała z myślą o maluchach i przedszkolakach. Dzięki uroczym książeczkom z tego cyklu najmłodsi poznają środowisko życia wielu roślin i zwierząt, zapoznają się z ich wyglądem.

Lektura angażuje wzrok, ponieważ kilkulatki oglądają obrazki; dotyk, wiążący się z naklejaniem elementów, a także słuch, jako, że rodzice mogą opowiadać wymyślone przez siebie bajki o postaciach z rysunków. Na każdej stronie znajdziemy ciekawostki związane z danym miejscem oraz jego mieszkańcami. Starsze dzieci mogą je samodzielnie przeczytać, a także tworzyć opowiadania z udziałem bohaterów z naklejek.

Seria „Ozdabiam naklejkami” uczy oraz bawi, a kolorowe ilustracje zachwycają maluchy i dorosłych. Książeczki rozwijają wyobraźnię oraz pomagają w przyswajaniu wiedzy. Kto wie, być może rodzice też dowiedzą się z nich czegoś ciekawego? Jedna z autorek serii - Ewelina Protasewicz to jednocześnie mama, logopeda i pedagog. W swojej pracy posługuje się ona również talentem plastycznym.

Dotychczas w serii „Ozdabiam naklejkami” ukazały się:

- „Zdumiewający kosmos. Ozdabiam naklejkami” – Dzięki tej lekturze dziecko zapozna się ze światem gwiazd, komet oraz planet. Znajdziemy tam ciekawe zadania zachęcające maluchy do aktywności.

- „Tajemniczy las. Ozdabiam naklejkami” – Pozycja, która przenosi kilkulatki w głąb lasu, zamieszkiwanego przez lisy, dzięcioły, wilki, jeże, zające i inne zwierzęta. Naklejki można przylepić w dowolnym miejscu.

- „Ozdabiam naklejkami. Piękna rafa koralowa” – Tym razem, dla odmiany wybierzemy się na wyprawę do podwodnego świata, gdzie żyją interesujące, morskie stworzenia. Wspólnie poznajmy bogactwo tego miejsca.

- „Ozdabiam naklejkami. Pachnąca łąka” – Na łące mieszka wiele interesujących owadów. Znajdziemy tam również piękne kwiaty, z których można przygotować bukiet. Przekonaj się sam, jak wiele skarbów kryją takie miejsca.

Ładowanie...