Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Opracowania lektur i wierszy

 (3 produktów)

Opracowania lektur i wierszy. Szkoła podstawowa, Klasa 4-6

(okładka miękka)

5/5
23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Opracowania lektur i wierszy. Szkoła podstawowa. Klasa 7-8

(okładka miękka)

5/5
23,39 39,90 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Opracowania lektur i wierszy

Seria opracowań w przystępnej formie, przeznaczonych dla każdego ucznia szkoły podstawowej!

Wydawnictwo Greg prezentuje najnowszą wersję opracowań lektur szkolnych i wierszy, omawianych na lekcjach w szkole podstawowej. Trzyczęściowa edycja została przygotowana zgodnie z wymaganiami podstawy programowej, obowiązującej od 2017 r. Oferuje przejrzyście zebraną wiedzę, z której łatwo może skorzystać uczeń. Poszczególne części "Opracowań lektur i wierszy" zawierają omówienia lektur obowiązkowych oraz uzupełniających.

Ponadto znajdują się w nich analizy i interpretacje wierszy, które najczęściej są omawiane na lekcjach. W środku każdej książki znaleźć można biografie autorów, krótki opis ich twórczości, charakterystykę bohaterów i problematykę książek. Ułatwia to odpowiednie przygotowanie się do lekcji, sprawdzianów lub egzaminów. Ta szczegółowa seria to po prostu wszystkie najważniejsze informacje o lekturach szkolnych zgromadzone w przystępnym miejscu. Autorzy "Opracowań lektur i wierszy" zwrócili uwagę na zastosowanie odpowiedniego języka, by treść opracowań była zrozumiała dla uczniów różnych klas szkoły podstawowej. To najważniejsze informacje przekazane w prosty sposób, który z łatwością trafi do każdego ucznia! Są dobrze dostosowane do potrzeb nawet najmłodszych klas, nie obciążając zbędnymi oraz zbyt skomplikowanymi w tym wieku terminami lub zagadnieniami.

Wydawnictwo Greg od lat słynie z oferowania materiałów edukacyjnych, które trafiają do szkół w całej Polsce. To nie tylko opracowania lektur szkolnych, ale także różnego rodzaju słowniki, encyklopedie i materiały, pomagające w przygotowywaniu się do sprawdzianów oraz egzaminów. W ofercie wydawnictwa znajdziecie również bajki dla najmłodszych dzieci i kolorowanki. To opracowane w nowoczesnej formie książki, których zadaniem jest pobudzanie ciekawości dziecka oraz rozwijanie jego wyobraźni. Książki Wydawnictwa Greg nie tylko ułatwiają naukę, ale także zachęcają do zainteresowania się różnymi dziedzinami naukowymi.

Seria opracowań lektur składa się z trzech części:

Opracowania oferowane przez Wydawnictwo Greg to świetna okazja, by jeszcze raz przypomnieć sobie najważniejsze informacje przed sprawdzianem, ale także szansa na dobre zrozumienie książek, które są omawiane w szkole podstawowej. Odpowiedzi na pytania z testów i sprawdzianów dodatkowo pomagają w przyzwyczajeniu się do wymagań, jakie zostały postawione obecnie przed uczniami.

Ładowanie...