Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Odkrywam siebie

 (5 produktów)

Pakiet: Odkrywam siebie. Złota kolekcja. Czterolatek. Poziom A+. Box

(okładka teczka)

5/5
108,94
Wysyłka 24 godziny

Odkrywam siebie. Trzylatek. Złota kolekcja. Pakiet

(okładka pudełko)

5/5
98,03
Wysyłka 24 godziny

Odkrywam siebie. Litery i liczby. Poziom B+

(okładka miękka)

21,62
Wysyłka 24 godziny

Odkrywam siebie

Odkrywam siebie, to bestsellerowa seria książek i materiałów edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Opracowana została przez wysokiej klasy specjalistów na zlecenie wydawnictwa MAC Edukacja. Zgodnie z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego w synchronizowany sposób wspiera wszystkie obszary rozwoju małego dziecka.

Prosty, przejrzysty układ, nowoczesna grafika pozbawiona zbędnych i rozpraszających elementów pozwalają na skupienie się na konkretnych celach zajęć. Ciekawe treści zachęcają dzieci do pracy i zdobywania wiedzy, przy jednoczesnym treningu umiejętności praktycznych. Poruszane zagadnienia pomagają w kształtowaniu odpowiednich postaw i odkrywaniu przez dziecko własnych, coraz to nowych możliwości. Niezależnie od grupy wiekowej, cały program Odkrywam siebie oparty jest o te same, kluczowe podstawy – logiczne myślenie, rozwijanie spostrzegawczości i orientacji przestrzennej (percepcja wzrokowa), umiejętność koncentracji uwagi, aktywność twórczą oraz inteligencję emocjonalną, ze szczególnym naciskiem na naukę empatii i pracy w grupie.

Całą seria podzielona została na cztery poziomy A – przeznaczony dla trzylatków rozpoczynających przygodę z przedszkolem, oraz kolejno A+ dla czterolatków, BB+ dla pięcio i sześciolatków. W każdym z poziomów znajdują się karty pracy oraz wyprawka. Karty pracy przeznaczone są do systematycznej pracy w trakcie pobytu dziecka w przedszkolu. Zawierają szereg różnorodnych zadań ćwiczących i rozwijających tak zwane kluczowe kompetencje, będące połączeniem wiedzy, umiejętności i postaw, które determinują nasze zachowanie w konkretnej sytuacji. W Wyprawkach dzieci znajdą ciekawe prace plastyczno-techniczne dopasowane tematycznie do omawianych zagadnień, kolorowanki wodne, reprodukcje obrazów, puzzle do samodzielnego układania, zestawy papierów do prac plastycznych, a także szereg pomocy służących do rozwoju twórczego już od najmłodszych lat. W Wyprawkach przeznaczonych dla pięciolatków znajdują się również materiały pomocne w przygotowaniu do nauki czytania, pisania i liczenia, natomiast Wyprawka dla sześciolatków wzbogacona została dodatkowo o litery i liczby.

Cały program Odkrywam siebie poleca znana dziecięca psycholog dr Aleksandra Piotrowska.

Ładowanie...