Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Od...do

 (1 produktów)

Od...do. Co i jak rośnie w świecie przyrody

(okładka całokartonowa)

5/5
29,19 44,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Od...do

Jeśli jesteś rodzicem, który chce poznać swoje dziecko ze światem przyrody, to jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj ze wspaniałych książek z serii "Od...do"

Dzieci pytają: co? jak? dlaczego? Seria "Od...do" odpowiada. Skąd się biorą żaby? Jak to się dzieje, że z gąsienicy rozwija się motyl? Dlaczego z małego nasionka wyrasta... piękny kwiat? Pokazujemy i objaśniamy, co i jak rośnie w świecie przyrody. Pytajcie śmiało! Seria "Od...do" to książki pełne szczegółów. Zawierają wspaniałe ilustracje, na których dziecko odnajdzie fascynujące elementy. Przystępnie napisany, zrozumiały tekst, który chętnie przeczytają dorośli swoim pociechom, a same dzieci chętnie będą zgłębiały wiedzę na własną rękę.

Wydawnictwo Papilon publikuje książki dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Tytuły wydawnictwa z jednej strony rozwijają dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość, wspomagając tym samym rozwój emocjonalny, a z drugiej ćwiczą umiejętności przydatne w szkole i poszerzają zainteresowania najmłodszych. Pozycje wydawane przez Papilon są przyjazne dzieciom, wydawane ze starannością i dochowaniem najwyższej jakości zarówno tekstów, jak i ilustracji.

Nie inaczej wygląda to w przypadku serii "Od...do", która urzeka starannością, ilością szczegółów i precyzją wykonania. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat, które zaczynają zadawać pytania "Skąd się biorą…?" Książeczki zachęcają do aktywnego czytania, do eksperymentów - na przykład hodowania własnych roślin, lepienia z plasteliny zwierzątek, obserwowania owadów i trawy w czasie spacerów.

W serii ukazały się:

"Co i jak rośnie w świecie przyrody?" - autorstwa Lilianny Fabisińskiej - w barwny sposób wyjaśnia tajemnice natury. Jak rosną różne zwierzęta? Dlaczego tak jest? W jaki sposób coś może urosnąć? Dzieci zadają wiele pytań, a tutaj znajdą przynajmniej część najciekawszych odpowiedzi na temat grzybów, ssaków, ryb, gryzoni, drzew, trawy. Kolorowe ilustracje bardzo dokładnie odzwierciedlają wygląd różnych roślin i zwierząt.

Ładowanie...