Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Nowa Seria Dobra Książeczka

 (7 produktów)

Nowa Seria Dobra Książeczka. 6-12 miesięcy

(okładka całokartonowa)

5/5
7,39 12,53 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 1,5-2 lat

(okładka całokartonowa)

4/5
8,37 12,53 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 1-1,5 roku

(okładka całokartonowa)

5/5
7,89 12,53 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 3-6 miesięcy

(okładka całokartonowa)

4/5
7,39 12,53 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 0-3 miesięcy

(okładka całokartonowa)

4/5
8,70 12,53 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 2,5-3 lat

(okładka całokartonowa)

5/5
8,70 12,53 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka. 2-2,5 roku

(okładka całokartonowa)

8,18 12,53 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Nowa Seria Dobra Książeczka

"Nowa Seria Dobra Książeczka" to seria siedmiu książeczek skierowanych do młodych rodziców, którzy chcą dbać o odpowiedni rozwój dziecka. Każda z książek skupia się na innym przedziale wiekowym, co pozwala zainteresować małego czytelnika. To pierwszy kontakt dziecka z książką, a także dobry pomysł na ćwiczenia pomagające rodzicom poprowadzić dziecko przez kolejne poziomy rozwoju. Dobrze dobrane ilustracje oraz tekst pozwalają na ćwiczenia nie tylko wzroku, czy też mowy, ale i innych umiejętności.

Na okładce każdej książki "Nowa Seria Dobra Książeczka" znajduje się komentarz psychologiczny dotyczący konkretnego wieku dziecka.

  • "Nowa dobra książeczka 0-3 miesięcy" została dostosowana do słabego wzroku noworodka, biorąc pod uwagę jego widzenie peryferyjne. Mocny kontur oraz kontrastowe kolory: biel, czerń, czerwień i zieleń pozwalają dziecku nie tylko zauważyć obrazek, ale i dostarcza mu odpowiednich emocji.

  • "Nowa dobra książeczka 3-6 miesięcy" w tym przedziale wiekowym rozwija się u dziecka wrażliwość na kolory, dlatego też książeczka subtelnie wprowadza je do jego otoczenia. Proste rysunki, wyrazista, lecz nie przesadzona kolorystyka — to wszystko sprawia, że dziecko może łatwo oswoić się z nowymi bodźcami.

  • "Nowa dobra książeczka 6-12 miesięcy" na każdej stronie książeczki znajduje się jeden, wyraźny obrazek, przedstawiający przedmioty, które na co dzień go otaczają. Wspólne oglądanie książki wraz z dorosłym pomaga dziecku zrozumieć świat, a także doskonale wpływa na rozwój mowy.

  • "Nowa dobra książeczka 1-1,5 roku" w książeczce pojawiają się krótkie zdania opowiadające historyjki z codziennego życia. Bardziej szczegółowe ilustracje pozwalają maluchom na większe zainteresowanie książeczką.

  • "Nowa dobra książeczka 1,5-2 lat" realne sytuacje przedstawione w książce pozwalają maluchom dobrze odnaleźć się w nowych sytuacjach. Złożone zdania, życiowe dialogi i rysunki z dużą ilością szczegółów zostały dostosowane do wieku dziecka.

  • "Nowa dobra książeczka 2-2,5 roku" - przyjemne opowiadania z codziennego życia z pewnością przypadną dziecku do gustu. To właśnie podobieństwa sprawiają, że maluch będzie chciał wracać do książki, a z czasem sam zacznie opowiadać swoje historie.

  • "Nowa dobra książeczka 2,5-3 lat" w tym wieku dzieci uczą się różnych mechanizmów i działań. Piękne ilustracje i ciekawe opowiadania są w stanie nauczyć maluchy myślenia przyczynowo skutkowego. Prosta fabuła, dużo dialogów i wyrazy dźwiękonaśladowcze potrafią zainteresować dziecko.

Ładowanie...