Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Nevermoor

 (3 produktów)

Wundermistrz. Powołanie Morrigan Crow Tom 2

(okładka miękka)

5/5
26,87 39,00 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Nevermoor. Przypadki Morrigan Crow. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
26,87 39,00 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Pustka wietrzna. Polowanie na Morrigan Crow Tom 3

5/5
30,31 44,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Nevermoor

Na serię "Nevermoor" składają się bestsellerowe książki młodzieżowe autorstwa australijskiej pisarki Jessici Townsend, osadzone w niesamowitym, magicznym i szalonym świecie pełnym przygód, magii i wyśmienitego czarnego humoru.

Główną bohaterką cyklu "Nevermoor" jest Morrigan Crow - dziewczyna mieszkająca w Republice Lodowodu, w której uznawana jest za przeklętą i która nieoczekiwanie przeniesiona zostaje do tytułowej fantastycznej krainy. Mają tu miejsce niesamowite zjawiska o co najmniej magicznym charakterze, a niezwykłe umiejętności Morrigan okazują się być przydatne w walce z Wundermistrzem, przerażającym mitycznym wrogiem.

Seria "Nevermoor" to doskonała propozycja dla młodszych i starszych czytelników. Jessica Townswed stworzyła literaturę fantasy, która czerpie wprawdzie z klasyki gatunku, ale jednocześnie autorka bawi się konwencjami, kreatywnie nawiązuje do urban fantasy czy steampunku oraz w niezwykle dojrzały sposób opowiada historię o odwadze, wykluczeniu i szukaniu własnego miejsca. Świat, w którym osadziła każdą z książek, to prawdziwe zwycięstwo wyobraźni - bogaty, barwny i porywający od pierwszej strony.

Wyrazista, charyzmatyczna bohaterka, doskonałe pomysły z nutką szaleństwa, inteligentny humor, lekki język, idealna mieszanka tajemnicy i przygody - wszystko to sprawia, że książki z serii "Nevermoor" czyta się dosłownie z zapartym tchem i niesłabnącym zainteresowaniem.

Na serię składają się następujące pozycje:

Ładowanie...