Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Nela mała reporterka

 (6 produktów)

Nela na tropie przygód. Nela mała reporterka

(okładka miękka)

5/5
25,29 39,90 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Nela i skarby Karaibów. Nowe wydanie z kodami QR

(okładka twarda)

5/5
24,99 42,90 zł −42%
Wysyłka dzisiaj

Nela i kierunek Antarktyda. Nela Mała Reporterka

(okładka twarda)

5/5
25,49 39,90 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Nela i polarne zwierzęta. Nela Mała Reporterka

(okładka twarda)

5/5
25,19 39,90 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Nela w krainie orek. Nela Mała Reporterka

(okładka twarda)

5/5
29,39 44,90 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Nela Zapiski Zoologa. Nela Mała Reporterka

(okładka zintegrowana)

5/5
18,59 34,90 zł −47%
Wysyłka dzisiaj

Nela mała reporterka

Dalekie podróże, egzotyczne kraje i niesamowite przygody – tak w skrócie można opisać serię Nela Mała Reporterka. Książki te zabierają dzieci w podróż w nieznane, odległe zakamarki kuli ziemskiej. Te zapiski czyta się niczym najprawdziwszą książkę przygodową. Niekwestionowanym sukcesem całej serii jest właśnie Nela – mała dziewczynka, która opowiada o pięknych miejscach, jakie odwiedziła i fascynujących zwierzętach, jakie zobaczyła.

Nela już od piątego roku życia podróżuje po świecie, nagrywając reportaże ze swoich wypraw. Udało jej się odwiedzić wszystkie kontynenty i zachęcić rówieśników do poszerzania wiedzy o świecie, czy to przez naukę, czy też podróże. Zadebiutowała ona na antenie Programu 1 Telewizji Polskiej i TVP ABC serią „Nela Mała Reporterka” następnie zaczęła publikować swoje przygody w książkach.

Ta inteligentna, rezolutna i odważna dziewczynka marzy o tym, by w przyszłości zamieszkać w dżungli i założyć tam stację badawczą. Na razie jednak nie spoczywa na laurach i niestrudzenie przemierza zakątki naszej planety. Lubi dzielić się z rówieśnikami swoją wiedzą. W książkach rzetelnie, ale i ciekawie opisuje dalekie kraje, skupiając się zarówno na geografii, zwierzętach i roślinach, jak i zwyczajach, jakie w nich panują.

Seria Nela Mała Reporterka trafiła do serc dzieci, pokazując im że warto spełniać swoje marzenia. Naukowe informacje przekazane łatwym do zrozumienia językiem pozwalają najmłodszym czytelnikom poszerzyć swoją wiedzę. Co najważniejsze taka forma nauki z pewnością przypadnie im do gustu.

Najczęściej kupowane książki z serii to:

  • „Podróże Neli. Nela na kole podbiegunowym” to książka o mroźnym klimacie, jednak jej czytanie przyprawia o wypieki na twarzy. Przemierzając Finlandię, Islandię oraz Grenladnię Nela podróżuje psim zaprzęgiem, odwiedza wioskę świętego Mikołaja oraz obserwuje dzikie zwierzęta, m.in. piżmowoły, wieloryby i maskonury.

  • „Nela na tropie przygód” - w tej książce czytelnik wraz z Nelą wyrusza w podróż po kilku kontynentach. W Afryce zwiedzając Etiopię, Kenię i Zanzibar, w Azji Tajlandię, Malezję i Kambodżę, w Ameryce Południowej Peru, Chile, czy Kostarykę poznaje różnorodność kulturową.

  • „Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany” tym razem z młodą podróżniczko-reporterką można odwiedzić zapomniane miasto plemienia Machu Picchu, czy też obserwować dzikie oceloty.

Seria Nela Mała Reporterka to reportaże uzupełnione mnóstwem zdjęć, map, rysunków czy notatek. To także dodatkowe kody, które można wykorzystać w aplikacji See More, aby dowiedzieć się więcej na dany temat.

Ładowanie...