Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Naukowa zabawa Junior

 (1 produktów)

Stwórz swój Bio Zegarek. Naukowa zabawa Junior

21,44 32,63 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Naukowa zabawa Junior

Seria "Naukowa zabawa Junior" dedykowana jest wszystkim dzieciom w wieku od 4 lat, które uwielbiają dowiadywać się nowych rzeczy na temat otaczającego je świata, a naukowe eksperymenty są dla nich równie atrakcyjne, jak oglądanie bajek czy gry komputerowe!

Seria zabawek doświadczalnych sygnowanych marką Clementoni otwiera przed dzieckiem nowe horyzonty: zestawy umożliwiają wykonywanie różnorodnych eksperymentów z zakresu fizyki, mechaniki, biologii, chemii i innych dziedzin nauki, a wszystko to w angażującej, ciekawej dla kilkulatka formie.

Nie od dziś wiadomo, że młodzi ludzie najlepiej przyswajają nowe informacje, kiedy uzyskują je poprzez zabawę - warto więc wykorzystać ten mechanizm i podarować dziecku zabawkę, która zapewni mu wiele godzin wspaniałej rozrywki, a jednocześnie poszerzy jego wiedzę o świecie i pomoże zrozumieć zjawiska zachodzące wokół nas.

Mottem obecnej na rynku od lat 50. XX wieku marki Clementoni jest stwierdzenie jej założyciela, Mario Clementoniego: Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić, szczególnie kiedy stajemy się dorośli. Produkty marki wychodzą naprzeciw tej myśli - oferowane przez nią zabawki doświadczalne są dowodem na fakt, że nawet najpoważniejsze i najtrudniejsze zagadnienia można wytłumaczyć także dzieciom, sięgając po środki dostosowane do ich upodobań i możliwości intelektualnych.

Jak pokazuje historia, strategia obrana przez Clementoni okazała się słuszna - przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku już od siedmiu dekad, a jej produkty służą dzieciom na całym świecie.

Zabawki z serii "Naukowa zabawa Junior" zaskakują pomysłowością, przemyślaną konstrukcją i efektami, jakie można dzięki nim osiągnąć - bo czy pomyślelibyście, że z owoców można wyprodukować... energię? Tak tak, to możliwe? Wystarczy zaopatrzyć się w zestaw "Stwórz swój Bio Zegarek", by skonstruować samodzielnie czasomierz zasilany naturalnym paliwem.

Dużą popularnością cieszy się także zestaw "Eksperymenty dla Malucha", umożliwiający wykonanie różnorodnych doświadczeń z zakresu fizyki i chemii. Wiele z nich bazuje na tradycyjnych dziecięcych zabawach i bez pudła przykuwa uwagę maluchów - chyba każdy lubi puszczać bańki mydlane, prawda? Elementy zestawu pozwalają także na obserwację zjawiska dyfuzji i mieszania kolorów, porównywanie wagi różnych przedmiotów i wiele innych eksperymentów.

Zdobywanie wiedzy nie musi być nudne, a świat kryje w sobie wiele fascynujących ciekawostek - seria "Naukowa zabawa Junior" to znakomity początek drogi do ich odkrywania!

Ładowanie...