Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Najpiękniejsze opowieści

 (3 produktów)

Tomek i przyjaciele. Najpiękniejsze opowieści

(okładka miękka)

16,42 24,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Masza i Niedźwiedź. Najpiękniejsze opowieści

(okładka miękka)

5/5
19,19 24,99 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

My Little Pony. Najpiękniejsze opowieści

19,69 24,99 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Najpiękniejsze opowieści

Na rynku wydawniczym pojawiła się seria będąca prawdziwą gratką dla miłośników ciepłych, przyjaznych baśni w disnejowskim stylu. Perypetie naszych bohaterów możemy śledzić na ekranach telewizyjnych i komputerowych, ale warto też o nich poczytać. „Najpiękniejsze opowieści” przenoszą dzieci i dorosłych do świata wyobraźni, gdzie dobro zawsze zwycięża.

Kolorowe i przyjazne ilustracje wyglądają znajomo – przypominają najmłodszym ich ulubione kreskówki. Teraz możemy pokazać im, że świat przedstawiony w książkach jest znacznie bogatszy od rzeczywistości ze szklanego ekranu. Spotkanie z ulubionymi postaciami na kartach książek z serii „Najpiękniejsze opowieści” zachęci najmłodszych do nauki czytania oraz zapoznawania się z losami innych bohaterów. Poczujmy się przez chwilę jak zjawiskowe księżniczki, zwierzęta mówiące ludzkim głosem oraz dzielni odkrywcy.

Wśród książek współtworzących cykl „Najpiękniejsze opowieści” znajdziemy:

- „Disney klasyka. Najpiękniejsze opowieści” – Zbiór opowiadań o ulubieńcach dzieci. Wśród nich – plejada gwiazd literackich filmowych, czyli Pinokio, Piotruś Pan, Bambi, Zakochany Kundel, Alicja w Krainie Czarów, Dumbo oraz Król Lew.

- „Disney księżniczka. Najpiękniejsze opowieści” – Historie najsłynniejszych baśniowych księżniczek w jednej publikacji. Najmłodsi poznają losy Królewny Śnieżki, Aurory, Belli, Dżasminy, Kopciuszka, Mulan, Śnieżki, Śpiącej Królewny i Arielki.

- „My Little Pony. Najpiękniejsze opowieści” – Czas na pobyt w krainie kucyków, czyli w Ponyville. Jakie perypetie spotkają bohaterów? Zapoznaj się z siedmioma ciepłymi opowiadaniami.

- „Tomek i przyjaciele. Najpiękniejsze opowieści” – Oto jedenaście krótkich historii o przygodach parowozu o imieniu Tomek i jego przyjaciołach z wyspy Sodor.

- „Masza i Niedźwiedź. Najpiękniejsze opowieści” – Rosyjska bajka o psotnej Maszy, Niedźwiedziu i mieszkańcach lasu podbiła serca dzieci na całym świecie. Zbiór ośmiu opowiadań zachwyci nie tylko wielbicieli kreskówki.

- „Kraina Lodu. Najpiękniejsze opowieści” – Królowa Elsa, księżniczka Anna, bałwanek Olaf i renifer Sven to ulubieńcy wielu młodych widzów. Przygotuj się na dwie, piękne opowieści inspirowane filmami.

 

 

 

Ładowanie...