Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Naciśnij mnie

 (6 produktów)

Naciśnij mnie

(okładka twarda)

Naciśnij mnie

27,19 34,90 zł −22%
Wysyłka 24 godziny

Figle Migle. Naciśnij mnie

(okładka twarda)

Naciśnij mnie

27,39 34,90 zł −22%
Wysyłka 24 godziny

Och! Książka pełna dźwięków. Naciśnij mnie

(okładka twarda)

Naciśnij mnie

26,99 34,90 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Kolory. Naciśnij mnie

(okładka twarda)

Naciśnij mnie

26,99 34,90 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Pląsy rączki

(okładka twarda)

Naciśnij mnie

26,69 44,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Bitwa kolorów + bazgrolnik

(okładka miękka)

Naciśnij mnie

21,39 34,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Naciśnij mnie

Seria „Naciśnij mnie” to propozycja dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Niepozornie wyglądająca książka stała się hitem niemalże na całym świecie. Co za tym stoi? Prostota wyrazu i interaktywne elementy, które pozwalają dziecku na czynny udział w czytaniu.

Twórcą całej serii „Naciśnij mnie” jest znany francuski artysta, performer i ilustrator – Tullet Herve. Jego kolorowe książeczki pobudzają do działania i zabawy. Ojciec trójki dzieci, doskonale rozumie potrzebę realizacji, sprawił więc, że ilustracje „ożywają” i zapraszają dziecko do wykonania zadań. Jego dzieła są rozpoznawalne na całym świecie i zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków.

Książki z serii „Naciśnij mnie” to nie tylko doskonała zabawa dla dzieci, ale i możliwość rozwoju. Każda z nich skierowana jest w innym kierunku, jednak wszystkie rozwijają wyobraźnię, ćwiczą pamięć wzrokową, zmysł dotyku, a także koncentrację i zdolność obserwacji. Książki zaskakują minimalizmem, który sprytnie łączy się z aktywnym czytaniem. Na każdej stronie znajdują się krótkie polecenia, które wyjaśniają czytelnikowi, co teraz należy zrobić.

Najpopularniejsze tytuły to:

  • „Naciśnij mnie” - międzynarodowy hit, który przez 4 lata utrzymywał się na liście bestsellerów magazynu „New York Times”. To pierwsza z serii książek, która wymaga od dziecka akcji/działania. Zgodnie z tym, co podpowiada tytuł, coś trzeba w niej nacisnąć, klasnąć w dłonie, potrząsnąć książką. Tego typu działania mają swoje konsekwencje, które widać na następnej stronie.

  • „Och! Książka pełna dźwięków” - tutaj również autor poprzez różne ułożenie kolorowych kropek zachęca dziecko do wykonania polecenia i aktywnego spędzenia czasu. Tym razem jednak skupia się na dźwiękach. Można znaleźć tutaj ćwiczenia wspomagające rozwój mowy, zabawy z tonacją, czy wyrazy dźwiękonaśladowcze. Lektura pobudza w młodym czytelniku zmysł muzyczny. Wystukiwanie rytmu, śpiewanie piosenek to coś, co towarzyszy dzieciom podczas codziennych zabaw. Tym razem mogą nauczyć się wykorzystać to podczas wykonywania zadań.

  • „Porysuj mnie” książka, w której można kolorować, łączyć elementy, rysować i bazgrać. Ta kreatywna zabawa przygotowuje dziecięce dłonie do pisania. Na początek zaczyna się od prostych zadań, stopniowo przechodząc do tych bardziej rozbudowanych.

  • „Figle Migle” - idealna propozycja dla dzieci, które nie lubią bezczynnie siedzieć. Przeglądając kolejne strony, dziecko może „pofiglować” i pobudzić wyobraźnie. Dodatkowo w trakcie czytania, ważne jest, żeby nauczyło się słuchać poleceń. Palce ćwiczą poruszanie się po wyznaczonym torze, oczy szukają zagubionych elementów, usta powtarzają wybrane słowa.

Ładowanie...