Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Na skrzydłach

 (4 produktów)

Na skrzydłach

5/5
150,59 199,95 zł −25%
Wysyłka 2 dni robocze

Ptaki Oceanii. Na skrzydłach

90,78 119,95 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Ptaki Europy. Na skrzydłach. Dodatek do gry

68,51 89,95 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Szybki start. Na skrzydłach

(okładka pudełko)

16,67 19,95 zł −16%
Wysyłka 2 dni robocze

Na skrzydłach

"Na skrzydłach" to gra planszowa z dodatkami, wydana przez Rebel.

Jest to przepięknie wydana i ilustrowana gra, w której uczestnicy rozwijają własne rezerwaty, będące ostoją dla wielu różnorodnych gatunków ptactwa. Każdy zdobyty w czasie rozgrywki okaz stanowi szansę na wzbogacenie kolekcji, a także rozwój rezerwatu i realizację celów.

Gra "Na skrzydłach" to wspaniała pozycja, zachwycająca estetyką wykonania i dopracowaniem elementów. W jej skład wchodzą karty ptaków, ozdobione przepięknymi grafikami, wieża na kości w kształcie ptasiego karmnika, figurki ptasich jaj, a także specjalna tacka na karty. Przy okazji gry poszerza się również wiedzę ornitologiczną dzięki różnorodności i mnogości kart ptaków.

Jest to gra dla 2-5 osób. Świetnie sprawdza się jako gra rodzinna - dzieci od 10 roku życia będą zachwycone rozgrywką. Jedna gra zajmuje około 40-70 minut i jest wciągająca zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Oczywiście sami dorośli też mogą (a nawet powinni) sięgnąć po tę grę.

W skład serii chodzą:

- "Na skrzydłach" - gra podstawowa.

Podczas zabawy każdy z graczy będzie rozwijał swój własny rezerwat poprzez wykładanie na specjalną planszę kart ptaków. Gra składa się z następujących po sobie tur. Aby wykonać jedną z dostępnych akcji, należy umieścić kostkę akcji w odpowiednim miejscu swojej planszy. Z każdą rundą (a będzie ich cztery), gracze będą mieli coraz mniej akcji do wykorzystania, ale ich efekty będą bardziej rozbudowane. Na samym początku gra będzie szła szybciej, jednak w miarę krystalizowania się strategii, poszczególne tury mogą zajmować coraz więcej czasu.

Karty wpływają na siebie wzajemnie, gra wymaga planowania i przyjęcia strategii rozwoju rezerwatu. Ważna jest optymalizacja działań i jego rozwój  w taki sposób, by zdobyć jak najwięcej punktów.

 - "Na skrzydłach. Ptaki Europy" - dodatek.

Gracze mogą powiększyć swoje rezerwaty o gatunki pięknych ptaków Europy. Ptaki te dysponują nowymi zdolnościami, które działają na koniec rundy, zwiększają interakcję między graczami, umożliwiają zakrywanie kilku pól na planszy czy przynoszą korzyści, gdy ktoś ma nadmiar kart lub pożywienia. Karty z dodatku Ptaki Europy należy dodać do talii kart z gry podstawowej.

Ładowanie...