Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mój szef

 (2 produktów)

Mój AS. Mój szef. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
26,39 39,99 zł −34%
Wysyłka dzisiaj

Mój szef. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
24,39 39,99 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Mój szef

"Mój szef" to seria, która stanowi doskonałe źródło rozrywki dla każdego, kto ceni sobie lekką i równocześnie niebanalną opowieść, która roztacza przed czytelnikiem wachlarz najróżniejszych emocji. Choć cała historia jest romansem ze sporą dawką dobrego humoru, autorka dyskretnie wplata wiele poważnych tematów, które dotykają dwójkę głównych bohaterów. Zabawne sytuacje, wywołujące niepohamowane wybuchy śmiechu, pikantne sceny, prawdziwe emocje i szczere uczucie między dwójką bohaterów, którym nie sposób nie kibicować - to przepis na idealne love strony, który autorka zrealizowała w sposób, porywający serca wielu czytelniczek. Spotkanie Marii i Jana oraz wszystko to, co ze sobą przyniosło wciągają od pierwszej do ostatniej strony, zapewniając emocjonalny rollercoaster.

Marysia to prawdziwy wulkan energii. Problem w tym, że spontaniczna i żywiołowa młoda kobieta ma również wybitny talent do pakowania się w kłopoty. Choć bohaterka jest wolnym ptakiem trafia w sam środek korporacyjnej machiny. Własny biznes, który nadal ma w planach musi poczekać na moment, aż kobiecie uda się odłożyć stosowną sumę gotówki. Jednak zanim to się stanie będzie musiała zmierzyć się z praca, która ją przerasta i znienawidzonym szefem. Raporty, analizy, zestawienia - Maria czuje, że jej nowe zajęcie zabija jej kreatywność i zmusza do nieustannej pracy w nadgodzinach. Tymczasem jej nowy pracodawca wydaje się nieczułym draniem, bez cienia empatii i jakiejkolwiek chęci spojrzenia na pracowników bardziej ludzkim spojrzeniem. Mimo wszystko przystojny i władczy mężczyzna przyprawia ją o szybsze bicie serca. Czy to możliwe, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają? Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia dwóch zupełnie odmiennych charakterów? Wkrótce obojgu przyjdzie się o tym przekonać.

Na serię składają się jak dotąd dwie powieści:

  • "Mój szef" - Maria trafia to nowej pracy, gdzie rządy sprawuje bezduszny prezes, który na domiar złego jest bajecznie przystojnym mężczyzną.

  • "Mój szef. Mój As" - niepoprawna marzycielka i pedantyczny biznesmen mają szansę stworzyć udany związek? Zakochani będą musieli pójść na wiele kompromisów, zanim uda im się zbudować prawdziwą relację.

Melissa Darwood to polska pisarka, wydająca swoje powieści pod pseudonimem. Choć debiutowała stosunkowo niedawno, ma już spory dorobek literacki, w którym znajdują się romanse, powieści erotyczne oraz książki o tematyce fantasy. Autorka samą siebie określa jako niepoprawną romantyczkę i ogromną miłośniczkę natury.

Ładowanie...