Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Matematyka z Filipem

 (3 produktów)

Matematyka z Filipem. Klasa 2

(okładka miękka)

5/5
24,14 35,60 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Uśpienie

(okładka miękka)

3/5
27,29 42,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka z Filipem kl.3 w.2012

(okładka miękka)

24,14 35,60 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka z Filipem

Seria książek do nauki matematyki w sam raz dla najmłodszych uczniów!

Seria "Matematyka z Filipem" bardzo łatwo przekazuje wiedzę, sprawnie wyjaśniając podstawy matematyki. To rewelacyjna propozycja dla najmłodszych uczniów, która uwzględnia możliwości poznawcze małego dziecka. Dzięki świetnie przygotowanym zadaniom, dokładnie dopasowanym do umiejętności ucznia na określonym poziomie, szybko wytłumaczysz grupie najważniejsze zagadnienia matematyczne podczas lekcji. Praktyczne książki z zadaniami sprawdzą się jednak również w warunkach domowych. Z pewnością rodzice docenią przejrzystość i prosty styl prezentowania zadań, które bez problemu zrozumie mały odbiorca. Dzięki temu sprawnie ćwiczysz z dzieckiem w domu, nawet gdy nie jesteś najlepszy w matematyce!

Seria "Matematyka z Filipem" to opracowane w nowoczesnej formie podręczniki i inne materiały edukacyjne, wypełnione ciekawymi zadaniami. Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną prezentowanych książek. Proste ilustracje z sympatycznymi postaciami zachęcają dziecko do wykonania wszystkich zadań, a jednocześnie nie odciągają uwagi ucznia od ćwiczenia. Z pewnością taką przejrzystą formę docenią zwłaszcza nauczyciele, którzy będą musieli utrzymać porządek w całej klasie. Praktyczne karty pracy zawierają ogromny zbiór zadań. Dobrze podsumowują lekcje oraz są świetnymi propozycjami zadań domowych. Ponadto pomagają uczniom w zapamiętaniu najważniejszych informacji i wyjaśniają, w jaki sposób należy rozwiązać ćwiczenie.

Prezentowana seria zawiera materiały edukacyjne przeznaczone dla uczniów na różnym poziomie zaawansowania. Możesz wybrać określony produkt, uwzględniając klasę lub indywidualne umiejętności dziecka. Bogato ilustrowana pozycja zachęca do nauki, a także pobudza wyobraźnię. Na pewno dzieci będą miały wiele pytań podczas oglądania pięknych ilustracji. To świetny sposób, żeby zwrócić uwagę ucznia na najważniejsze elementy zadania. Ponadto wiele osób może łatwiej zrozumieć omawiane zagadnienie, gdy jest ono zaprezentowane w obrazowy sposób. Co ważne, seria umożliwia płynne przejście na następny poziom zaawansowania. Wybierz odpowiednie ćwiczenia i ucz matematyki przy pomocy rewelacyjnych zadań!

"Matematyka z Filipem" zawiera przejrzyście zaprezentowane ćwiczenia. Łatwe w zrozumieniu polecenia umożliwiają szybkie zachęcenie dziecka do wykonania zadania. Zwróć uwagę, że ilustracje są pozbawione kolorów i zbyt skomplikowanych form, które mogą odciągać od ćwiczenia. Seria jest ilustrowana w taki sposób, by bardzo łatwo przekazywać treść wybranego zagadnienia. Karty pracy możesz wykorzystać również podczas zajęć grupowych. Dzięki temu nie tylko nauczysz dzieci nowego tematu podczas lekcji matematyki, ale także zachęcisz do współpracy. Przekazujesz wiedzę matematyczną, a jednocześnie rozwijasz nawiązywanie relacji międzyludzkich u ucznia. To również świetna okazja, by uczniowie mogli się dobrze poznać oraz zbudować szkolną więź. Prezentowane materiały zawierają naprawdę dużo zadań, więc łatwo wybierasz odpowiednie propozycje na swoją lekcję. Możesz również przygotować ćwiczenia uzupełniające dla dobrego ucznia. Na pewno znajdziesz wiele pomysłów w wybranym zbiorze. Dzięki temu dodatkowo rozwijasz różne umiejętności związane z matematyką.

Ładowanie...