Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mały atlas Pawlaków

 (3 produktów)

Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków. Mały atlas Pawlaków

(okładka twarda)

5/5
25,79 39,90 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Mały atlas zwierzaków Ewy i Pawła Pawlaków. Mały atlas Pawlaków

(okładka twarda)

5/5
26,99 39,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków

(okładka twarda)

5/5
27,29 39,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Mały atlas Pawlaków

Wspaniała seria edukacyjna dla najmłodszych!

Ilustracje Ewy i Pawła Pawlaków potrafią zachwycić nie tylko małego miłośnika przyrody, ale również jego rodziców. Dzięki współpracy tych niezwykłych ilustratorów powstają pięknie wydane książki, które w serii "Mały atlas Pawlaków" przybliżają życie oraz zwyczaje różnych zwierząt i udowadniają, jak bogaty potrafi być świat natury!

Paweł Pawlak słynie z niezwykłej szczegółowości. Podobno ostrzenia ołówka uczyli go amerykańscy specjaliści, a na swoje ilustracje nakłada kolory... również od spodu! Na tym jednak nie kończy się jego precyzyjna praca. Każdą narysowaną postać traktuje z ogromną uwagą, dokładając wszelkich starań, by była jak żywa! Natomiast Ewa Kozyra-Pawlak od dziecka uwielbiała malować. Nawet ściany swojego pokoju! Może w tamtym czasie rodzice nie potrafili do końca docenić tej wyszukanej sztuki, ale w dorosłym życiu ilustratorka nie straciła artystycznych zdolności oraz ukończyła studia na ASP we Wrocławiu. Lubi plastelinę, klejenie i szycie, a obecnie jest autorką ilustracji do kilkunastu książek dla dzieci. Ponadto czasem tworzy również poezję.

Co jeszcze wyróżnia "Mały altas Pawlaków" tych niezwykłych twórców? Inspirują się podczas pracy różnymi stylami. W swojej twórczości korzystają z wycinanek z tkanin, fotografii, dziecięcych rysunków, a nawet modeli z patyków oraz z liści. Na sztukę patrzą bez granic, doceniając siłę wyobraźni, której przecież nie brakuje każdemu dziecku! Dzięki takiemu podejściu powstają wyjątkowe książki. Mogą być prawdziwą ozdobą niejednego pokoju dziecięcego! Może to właśnie te ilustracje zachęcą dziecko do wycinania lub rysowania, czyli wykonywania własnych dzieł sztuki?

Warto przyjrzeć się bliżej pozycjom z tej serii:

  • "Mały atlas zwierzaków Ewy i Pawła Pawlaków" - to piękna opowieść o mieszkańcach ogrodu autorów i jego okolic, które często są odwiedzane przez różnych niespodziewanych gości. To książka pełna podziwu dla wielu niezwykłych zwierząt, żyjących tak blisko polskich domów. Możecie spotkać tu jeża, lisa, wiewiórkę, dzika, nietoperza lub żabę oraz bliżej poznać ich zwyczaje!

  • "Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków" - tym razem opowiada o latających towarzyszach codziennego życia autorów. To prawdziwy zbiór popularnych ptaków, które dziecko może spotkać nawet podczas zwyczajnych spacerów.

  • "Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków" - warto zwrócić uwagę również na mniejsze zwierzęta, które często potrafią być naprawdę zachwycające. Do takich należą właśnie motyle, a w tej książce znajdują się opisy aż dwudziestu ich gatunków! Wspaniale ilustrowana książka wprowadza dziecko w barwny świat owadów, który także zasługuje na podziw!

Jeżeli szukasz książek dla dzieci z wyjątkowymi ilustracjami, sprawdź twórczość Ewy i Pawła Pawlaków. Znajdą tu coś dla siebie najmłodsi miłośnicy świata natury, który został zilustrowany w bardzo wyrazistym stylu!

Ładowanie...