Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mały Astrokot

 (1 produktów)

Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem

(okładka twarda)

5/5
23,21 33,24 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Mały Astrokot

Profesor Astrokot charakteryzuje się przede wszystkim dużą inteligencją i kreatywnością. Wiedzę, którą posiada potrafi przekazać dzieciom w jasny, zrozumiały dla nich sposób. To niezwykle cenna umiejętność!

 Seria zatytułowana „Mały Astrokot” adresowana jest do przedszkolaków i dzieci z początkowych klas szkoły podstawowej. Cykl ten zawiera książkę „Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem” autorstwa Dominica Wallimana – naukowca, doktora fizyki, programisty, wykładowcy akademicki. Ilustracje stworzył Ben Newman – rysownik, autor komiksów. Grafika wraz z treścią tworzy wyjątkową pozycję.

W książce „Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem” z serii „Mały Astrokot” znajdziemy odpowiedzi na wiele ciekawych pytań dotyczących kosmosu. Dowiemy się, dlaczego ludzie latają przestrzeń kosmiczną i czego do tego celu używają. Dzieci otrzymują dużą dawkę informacji przedstawionych w przyjemnej formie, przekazanych zrozumiałym dla nich językiem.

Tytułowy bohater serii budzi sympatię dzieci. Jest on swoistym przewodnikiem po świecie różnych trudnych pojęć i zjawisk. Dziecko pod pretekstem zabawy, poznaje świat, uczy się nowych definicji. Zresztą wielu dorosłych podczas wspólnej lektury również ma szansę poznać nowe zagadnienia, o których wcześniej nie mieli pojęcia.  

Nauka z profesorem Astrokotem zawsze jest ciekawa! Czytelnik nie jest zasypywany skomplikowanymi pojęciami, wobec których staje się bezradny. Tytułowy bohater twórczo podchodzi do tematu i w atrakcyjny sposób przedstawia go odbiorcom.

 Edukacyjny walor serii jest nie do przecenienia. Warto od najmłodszych lat zapoznawać dzieci z literaturą, która czyta się nie tylko dla przyjemności, ale również dla poszerzenia wiedzy. Profesor Astrokot zachęca do dalszego pogłębiania konkretnego zagadnienia, inspiruje do wielu rozmów oraz innych aktywności związanych tematycznie z daną lekturą. Do książek można wracać wielokrotnie, za każdym razem poświęcając uwagę innym szczegółom.

Ładowanie...