Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lustrzanna

 (4 produktów)
?

Zaginieni z Księżycowa. Lustrzanna. Tom 2

(okładka miękka)

Lustrzanna

35,09 
Wysyłka dzisiaj

Pamięć Babel. Lustrzanna. Tom 3

(okładka miękka)

Lustrzanna

31,89 
Wysyłka dzisiaj

Echa nad światem. Lustrzanna. Tom 4

(okładka miękka)

Lustrzanna

36,99 
Wysyłka dzisiaj

Zimowe zaręczyny. Lustrzanna. Tom 1

(okładka miękka)

Lustrzanna

31,89 
Wysyłka dzisiaj

Lustrzanna

Seria „Lustrzanna” to fantastyka skierowana do młodego czytelnika. Świat pełen magii, tajemnic i niebezpieczeństw porywa kolejnych czytelników. Ten francuski bestseller został przetłumaczony na ponad 20 języków.

Ofelia mieszka na arce ożywionych przedmiotów, zwanej Anime. Posiada umiejętność „czytania” z przedmiotów, dowiaduje się, że mają one dusze oraz własne charaktery, które ukształtowała przeszłość. Decyzją nestorek rodu zostaje zaręczona z Thornem – tajemniczym mężczyzną z klanu smoków. Musi opuścić rodzinę i podążyć do stolicy arki zwanej Biegunem. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek historii. Ten bajkowy świat, pełen steampunkowych elementów jest naprawdę bliski naszemu. Bohaterka musi wybrać własną drogę, ścieżkę dobra, która nie zawsze zaskakuje wygodami.

Niesamowite zwroty akcji, tajemnice, magia oraz miłość – to wszystko ukryte na kartach serii „Lustrzanna” sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. Christelle Dabos doskonale włada językiem, czarując wyobraźnią czytelnika. Plastyczność opisów pozwoli Ci puścić wodze fantazji i stworzyć w głowie nowy, dopiero poznany świat. Autorka powoli dawkuje informacje opisujące ten fantazyjny świat, co sprawia, że czytając, ma się na niego jeszcze większy apetyt, chłonąc kartka po kartce.

Każdy z tomów pokazuje różne podejścia do historii dwóch głównych bohaterów. Dobrze rozwinięta fabuła, dużo zwrotów akcji oraz niespotykany, magiczny element pozwala łatwo odciąć się od rzeczywistości uciekając w lekturę.

W skład serii „Lustrzana” wchodzą:

  • „Zimowe zaręczyny” tutaj rozpoczyna się przygoda młodej Ofelii, która musi opuścić rodzinną arkę i udać się do tajemniczego narzeczonego. Ta wspaniała bohaterka zabierze Cię w niesamowitą podróż i wciągnie Cię bez reszty w lekturę.

  • „Zaginieni z Księżycowa” Ofelia na własnej skórze doświadcza zawiści i intryg na dworze w Niebiasta. Dziewczyna zaczyna się zmieniać, nabierając coraz to większej pewności siebie.

  • „Pamięć Babel” Ofelia próbuje odnaleźć Thorna i podejmuje zaskakującą decyzję- wyrusza samotnie na Babel. Miasto Babel to kosmopolityczna arka zaskakująca nowoczesnością. Czy wśród pułapek i przeciwników ma jakieś szanse, że ta misja zakończy się powodzeniem?

Ładowanie...