Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lotta z ulicy Awanturników

 (5 produktów)
?

Lotta. Trzy opowiadania. Lotta z ulicy Awanturników

(okładka twarda)

Lotta z ulicy Awanturników

24,29 
Wysyłka dzisiaj

Lotta z ulicy Awanturników

(okładka miękka)

Lotta z ulicy Awanturników

12,49 
Wysyłka dzisiaj

Lotta z ulicy Awanturników. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

Lotta z ulicy Awanturników

18,79 
Wysyłka dzisiaj

Pewnie, że Lotta umie jeździć na rowerze

(okładka twarda)

Lotta z ulicy Awanturników

18,59 
Wysyłka dzisiaj

Pewnie, że Lotta umie prawie wszystko

(okładka twarda)

Lotta z ulicy Awanturników

18,59 
Wysyłka dzisiaj

Lotta z ulicy Awanturników

Seria "Lotta z ulicy Awanturników" to klasyka literatury dziecięcej, która pokazuje dzieciom, jak wiele można zyskać za pomocą wyobraźni. To książki o szczęśliwych i rozbrykanych dzieciach, które kochają zabawy i psoty.

Lotta już od wielu lat przyciąga do siebie nowe rzesze czytelników. Co sprawia, że tak ją kochamy i po tylu latach nadal o niej pamiętamy. Po pierwsze jest odważna, czego nie spodziewalibyśmy się raczej po uroczej małej dziewczynce. Nie boi się próbować nowych rzeczy, rozmawiać z dorosłymi, czy też samodzielnie "uciekać z domu". Lubimy jej prawdziwe emocje, wybuchy złości, czy też działania pod wpływem złości. To właśnie pokazanie świata z perspektywy dziecka pozwala dorosłym zachować dystans i inaczej spojrzeć na sytuację. Lotta zawsze chce decydować o sobie, ma swoje własne pomysły na to, jak powinien wyglądać świat.

Poza interesującymi przygodami Lotty i jej dwójki rodzeństwa w tych książkach Astrid Lindgren jest coś, co pozwala doskonale wczuć się w klimat — to prosty i zabawny język. To właśnie on doskonale oddaje emocje głównej bohaterki, a także pozwala małemu czytelnikowi jak najlepiej zrozumieć opisaną sytuację.

W serii ukazały się takie tytuły:

  • "Lotta z ulicy Awanturników" tradycyjne wydanie z klasycznymi ilustracjami świetnie sprawdza się jako książka do nauki czytania. Pięcioletnia Lotta wstaje lewą nogą i nic jej się nie podoba. Nie dość, że śnił się jej koszmarny sen, to jeszcze mama każe jej ubrać paskudny, gryzący sweterek. Niestety to dopiero początek dramatu. Czy Lotta w końcu zostanie zrozumiana? Jakie przygody spotka po drodze.

  • "Przygody dzieci z ulicy Awanturników" to przepiękne zbiorcze wydanie dwóch książek: "Dzieci z ulicy Awanturników" i "Lotta z ulicy Awanturników". To książka zawierająca najwięcej opowiadań, pełna barwnych przygód i zabaw, zachwyca humorem i ciepłem bijącym z rodzinnych relacji.

  • "Lotta trzy opowiadania" to trzy pięknie ilustrowane opowiadania z dużą ilością obrazków dedykowane najmłodszym miłośnikom przygód zadziornej Lotty. W pierwszym z nich Lotta kradnie rower, bo jej rodzice nie chcą jej kupić własnego. Kolejne opowiadanie opisuje, jak chciała ona pomóc rodzinie w okresie świątecznym i organizuje choinkę na święta. Ostatnie z nich skupia się na okresie wielkanocnym i kolejnym genialnym pomyśle Lotty.

Ładowanie...