Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Super Mario

 (2 produktów)

LEGO® Super Mario. Przygody z Mario — zestaw startowy. 71360

5/5
233,59 249,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Super Mario

Seria LEGO Super Mario łączy w sobie dwie kultowe zabawy sprawiając, że znana gra przenosi się na inny poziom. Tym razem najbardziej rozpoznawalny hydraulik na świecie rozpoczyna przygody w pokoju małego konstruktora. Dziecko może zbudować tor LEGO Super Mario i dowolnie przekształcać trasę ciesząc się niesamowitymi przeżyciami.

Dodatkowe emocje do zabawy wprowadza interaktywna figurka wąsatego Mario, która rozpoznaje klocki funkcyjne i odtwarza dźwięki znane z gry. Specjalne ekraniki w oczach, brzuchu i na ustach pozwalają uzyskać ponad 100 różnych reakcji.

Najlepiej rozpocząć od zestawu startowego, który jako jedyny zawiera figurkę Super Mario. Po złożeniu toru, Mario musi pokonać stojące na drodze przeszkody i stawić czoło swoim wrogom. Możliwość zbierania wirtualnych monet, odbijania się od klocków z pytajnikiem czy też chmurek pozwala poczuć się jak podczas gry na konsoli.

Seria LEGO Super Mario to nie tylko nowy rodzaj zabawy, ale i możliwość oderwania dziecka od ekranu. Gra przeniesiona na podłogę pokoju dziecięcego rozwija zdolności motoryczne i konstrukcyjne, a także pozwala na nieograniczone pole do zabawy. Zestawy można z sobą łączyć, tworząc wciąż nowe trasy. Dodatki zostały tak skonstruowane, żeby z łatwością rozszerzać zestawy i tworzyć nowe, kreatywne wyzwania.

Najchętniej kupowane dodatki z serii to:

Aby zabawa była jeszcze ciekawsza firma LEGO, stworzyła specjalną aplikację, która zawiera dodatkowe instrukcje obsługi i pozwala na ciekawą rozbudowę zestawów. Nowe stroje, nowe etapy gry oraz zestawy dodatkowych postaci zapewniają wielogodzinną zabawę. Seria LEGO Super Mario została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach młodych konstruktorów, pozwalając im na samodzielne rozgrywki, czy też wspólne zmagania wraz z przyjaciółmi.

Ładowanie...