Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO Star Wars

 (18 produktów)

LEGO® Star Wars™. Kosmiczne przygody

(okładka miękka)

13,39 18,99 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

LEGO ® Star Wars. Potęga Sithów

(okładka miękka)

11,49 15,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

LEGO ® Star Wars. Czas Rebelii

(okładka twarda)

9,89 13,44 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™ 500 naklejek

(okładka miękka)

15,89 22,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. Zadanie: naklejanie!

(okładka miękka)

9,89 13,44 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™ Kroniki mocy

(okładka twarda)

50,19 74,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

LEGO ® Star Wars. Zbuduj swoją przygodę

(okładka pudełko)

66,39 99,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. Mandalorianin™ i Dziecko. 75317

87,49 99,99 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. Upadek Republiki

(okładka miękka)

9,89 13,44 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars. 100 scen

(okładka twarda)

33,19 49,99 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. AT-AT™. 75288

747,39
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Star Wars™. 1001 naklejek. Jasna strona mocy kontratakuje

(okładka miękka)

17,19 24,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. Dziecko. 75318

5/5
425,19
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO ® Star Wars. Nowy bohater galaktyki

(okładka miękka)

11,49 15,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Star Wars™. Walcz z Imperium!

(okładka miękka)

9,89 13,44 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

LEGO Star Wars

Seria LEGO STAR WARS to idealna propozycja dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen, zarówno tych młodych, jak i dużo starszych, którzy śledzą losy bohaterów od pierwszego filmu. Klocki skupiają się na wszystkich filmach, począwszy od oryginalnej trylogii poprzez prequele, na najnowszych filmach kończąc.

Bohaterowie serii LEGO STAR WARS:

 • Anakin Skywalker – kluczowa postać sagi Star Wars. Nieustraszony młodzieniec z zaskakująco dużą ilością midichlorianów z czasem wyrasta na zdolnego padawana, by ostatecznie zostać Darthem Vaderem. W kolekcji LEGO znajdują się aż 4 jego figurki, każda z innej części.

 • Chewbacca – Wookie o wielkim sercu. Wraz z przyjacielem Hanem Solo pilotują Sokoła Millennium.

 • Han Solo – zimny drań, który zajmuje się szeroko pojętym przemytem w odległej galaktyce. W związku z nieoczekiwanymi wydarzeniami zostaje wplątany w walkę z Imperium i staje się bohaterem Rebelii.

 • Luke Skywalker to zwykły chłopiec o niezwykłym pochodzeniu, który może zmienić losy Jedi.

 • Darth Vader – legendarna i kultowa wręcz postać. Jego maska i mechaniczny oddech budzą przerażenie nie tylko wśród jego wrogów. Niesamowite umiejętności we władaniu mocą sprawiają, że każde spotkanie ze złym Lordem Sithów jest naprawdę emocjonujące.

 • Księżniczka Leia – jedna z przywódców Rebelii, organizatorka Ruchu Oporu. Kobieta o niezwykłej charyzmie i determinacji, która dba o dobro innych.

 • Kylo Ren – wojownik ciemnej strony, sługa Najwyższego Porządku. Syn Hana Solo i Lei Organy, który pragnie nieograniczonej władzy oraz dokończenia dzieła Dartha Vadera – zniszczenia wszystkich Jedi.

 • Yoda – mistrz Jedi słynący ze spokojnego usposobienia i mądrych powiedzeń. Niech nie zwiedzie Cię jego niewielki wzrost – mistrz Yoda jest naprawdę potężny.

 • BB-8 niewielki droid, który ma przed sobą ogromnie ważne zadanie – musi wesprzeć żołnierzy Ruchu Oporu.

 • Rey – jej życie to przykład historii „od zera do bohatera”, czyli jak zbieraczka złomu odkrywa w sobie Moc. Nieustannie zaskakuje twardym charakterem i umiejętnościami, czy to w walce, czy jako pilot.

 • R2-D2 – niesamowicie ważny droid pojawia się w każdym filmie, wykonując powierzone mu zadania. Jedna z kluczowych misji to przekazanie do Obi-Wana słów księżniczki Lei „Pomóż mi Obi-Wan Kenobi, jesteś moją jedyną nadzieją!”

 • Obi-Wan Kenobi – mistrz Jedi, który szkolił zarówno Anakina Skywalkera, jak i jego syna Luka. Ten mądry przewodnik zaskakuje niebanalnym poczuciem humoru.

 • Poe Dameron – pilot myśliwca typu X-Wing, który walczy po stronie Ruchu Oporu. Jest uparty i w gorącej wodzie kompany, przez co często pakuje się w kłopoty.

 • Darth Maul – wróg Jedi o przerażającym wyglądzie. Walczy charakterystycznym mieczem świetlnym o dwóch ostrzach.

 • Boba Fett – jedyny niezmodyfikowany klon Jango Fetta wyrósł na łowcę nagród znanego w całej galaktyce. Znany z ujęcia Hana Solo i przekazania go do Jabby.

 • C-3PO – droid zbudowany przez Anakina Skylwalkera specjalizujący się w kontaktach ludzie roboty. Posługuje się ponad siedmioma milionami form komunikacji. Wraz z R2-D2 tworzą świetną drużynę.

 • Imperator Palpatine – czarny charakter znany także jako Lord Sithów Darth Sidious. Wprowadza w życie skrupulatnie obmyślony plan zagłady Jedi, aby przejąć władanie nad galaktyką.

Największym plusem serii LEGO STAR WARS jest realizm oraz niesamowita dbałość o szczegóły. To nie tylko satysfakcja z budowania, ale i pomysł na rodzinne spędzanie czasu. Klocki LEGO to rozwój motoryki, ćwiczenie konstrukcyjnego, mechanicznego myślenia, a także nauka praktycznego korzystania z instrukcji. Do tego całość osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen sprawia, że postacie ożywają w wyobraźni i natychmiast przechodzą międzygalaktycznej walki dobra ze złem.

Poza zestawami klocków w serii LEGO STAR WARS znajdują się książki opisujące kolejne przygody bohaterów oraz figurki kolekcjonerskie. To świetne uzupełnienie informacji o tym kultowym uniwersum. Książki przestawiają przygody bohaterów, które łatwo można odtworzyć w zabawie. Wewnątrz znajdują się quizy o Rebelii, bohaterach i pojazdach, łamigłówki, zagadki oraz kolorowanki.

Ładowanie...