Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lego Ninjago

 (9 produktów)

LEGO® Ninjago. Złoty ninja

(okładka miękka)

14,39 18,99 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Ninjago. Faktoklejki

(okładka miękka)

23,49 34,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Ninjago. Zemsta Pythora

(okładka twarda)

18,59 24,99 zł −26%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Ninjago. Dżunglowy ścigacz. 71700

45,89
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Ninjago. Ruszaj do akcji!

(okładka miękka)

14,69 18,99 zł −23%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Ninjago. Nowy Ninja

(okładka twarda)

18,29 24,99 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Ninjago. ElectroMech. 71740

88,29
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Ninjago. Smok wodny. 71754

357,69
Wysyłka 3 dni robocze

Lego Ninjago

Seria LEGO Ninjago to przygody sześciu wojowników ninja, który bronią swojego świata przed złem i dewastacją. Młodzi bohaterowie szkolą się pod okiem mistrza Wu, który zdradza im tajniki Spinjitzu. Ta starożytna sztuka walki ze świata Ninjago łączy w sobie równowagę ducha i ciała, a wirujący wojownik jest w stanie wywołać tornado żywiołów.

Kim są bohaterowie Ninjago? Oto główne postaci serii:

  • Kai to wojownik ninja w czerwonej zbroi, który niczego się nie boi. Jest zdeterminowany i uparty, co czasami sprawia, że wpada w kłopoty. Ten ninja ognia walczy za pomocą złotego miecza. Sprawiedliwy Kai to wspaniały przywódca, który wie jak pokierować drużyną.

  • Nya – siostra Kaia i ninja wody. Odziana w niebieską zbroję, jedyna dziewczyna w zespole. Aby zapewnić sobie pozycję w drużynie, stworzyła alternatywną tożsamość. To właśnie „Samuraj X” wyciągnął ich z tarapatów. Po zdemaskowaniu mistrz Wu wziął ją pod swoje skrzydła. Dzielna i pomysłowa, tworzy niesamowite pojazdy i gadżety.

  • Lloyd to syn mistrza Garmadona, który wybrał dla siebie ścieżkę dobra. Zielony ninja cechuje się dużą mądrością. Pomimo iż jest najmłodszy z drużyny, zdążył wykazać się cechami dobrego przywódcy. Docenia przyjaciół i wierzy w moc pracy zespołowej.

  • Zane to mechaniczny wojownik ninja – Nindroid. Stworzony przez doktora Juliena stanowi dla drużyny niesamowite wsparcie. Jego komputerowa inteligencja pozwala wyciągnąć ich z tarapatów. Ninja lodu dba o przyjaciół, zaskakując dobrocią serca.

  • Cole – mistrz żywiołu ziemi. Pewny siebie wojownik bardzo twardo stąpa po ziemi. Wyróżnia się niesamowitą siłą, co przydaje się drużynie. Lubi proste życie, przyrodę i wspinaczkę, jednak jego największą pasją jest... ciasto.

  • Joy – ninja błyskawic, który umiejętnie przekształca złom w przydatne maszyny. Jest jak błyskawica – szybko myśli, szybko mówi, ale też szybko panikuje i dramatyzuje. Ten sympatyczny dowcipniś jest niesamowicie popularny. Choć bywa irytujący trudno go nie lubić.

  • Garmando – syn pierwszego mistrza Spinjitzu, starszy brat mistrza Wu. Niestety w dzieciństwie został ugryziony przez Wielkiego Pożeracza, który zatruł go złem. To skomplikowana postać, wokół której rozgrywają się rozmaite przygody.

Cała seria LEGO Ninjago jest skierowana do dzieci w wieku od sześciu lat wzwyż. Stworzona w 2011 roku nadal nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie, z roku na rok powiększa się o kolejne zestawy. Rozbudowane konstrukcje, nowoczesne maszyny i ruchome postacie zapewniają ogromną ilość dobrej zabawy. Seria LEGO Ninjago nie tylko dba o myślenie konstrukcyjne dziecka, ale i promuje lojalność, przyjaźń i pokazuje, że warto wykorzystywać i ćwiczyć swój potencjał. Poza klasyczną przystępnie napisaną instrukcją, dzieci mogą skorzystać z aplikacji LEGO Life, gdzie znajdą nie tylko interaktywne instrukcje, ale i dodatkowe pomysły na zabawę.

W 2011 roku został stworzony wieloodcinkowy serial o przygodach wojowników ze świata ninja, którzy walczą z siłami zła. Seria LEGO Ninjago to nie tylko zestawy klocków, ale i książki poszerzające wiedzę o bohaterach.

Wśród najchętniej kupowanych produktów znajdują się:

  • LEGO Ninjago Wyścigówki Joya i Lloyda. To zestaw pozwalający dziecku na emocjonujące przygody dwóch wojowników ninja. Precyzyjnie dopracowane pojazdy, takie jak samolot wyścigowy i motocykl oraz deskolotka umożliwiają odtworzenie emocjonującego pościgu.

  • LEGO Ninjago. Ważna misja. To książka opisująca kolejne przygody bohaterów broniących swój świat przed złem. Do książki dołączono praktyczną planszę oraz figurki, dzięki czemu można na bieżąco odtworzyć historię zapisaną w książce.

  • Garmadon rządzi! LEGO Ninjago. To propozycja skupiona na największym wrogu wojowników ninja – Garmadonie. Zapiski wewnątrz są świetnym uzupełnieniem wiedzy, co pozwala stworzyć dodatkowe scenariusze zabaw. Idealny pomysł na prezent dla każdego młodego fana Ninjago.

Ładowanie...