Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lego Mindstorms

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Lego Mindstorms

Seria „Lego Mindstorms” pomoże Ci stworzyć najbardziej niesamowite roboty! Wyostrz wyobraźnię, rusz głową, pokaż kreatywność i twórz niezwykłe postaci o wyjątkowych umiejętnościach. Zabawki „Lego Mindstorms” przygotowano z ogromną starannością i dbałością o bezpieczeństwo. Przeszły one szereg testów i dzięki temu będą służyły Wam przez długie lata. Tylko od Twojej inwencji zależy, do jakich zabaw je wykorzystasz. Nie wahaj się i już dziś poznaj rozwiązania zawarte w zestawach „Lego Mindstorms”. Seria należy do interaktywnych – używaj aplikacji do tworzenia polegającego na łączeniu elementu materialnego z cyfrowym. Pora na burzę mózgów – przyszłość należy do inteligentnych stworzeń – wymyśl, zaprojektuj i zbuduj swojego ulubieńca. Graj z nim w piłkę i baw się razem z nim, a potem pochwal się w Lego Life swoimi osiągnięciami.

Do tej pory w serii ukazały się:

- „Lego Mindstorms EV3. Robot” – produkt z wyjątkowym, inteligentnym klockiem EV3, potężnym procesorem ARM9,  portem USB umożliwiającym podłączenie do Wi-Fi oraz internetu. Czytnikiem kart Micro SD, podświetlanymi przyciskami i czterema gniazdami silników, a także: 3 interaktywne serwosilniki, pilot, ulepszony i na nowo zaprojektowany czujnik koloru, czujnik dotykowy oraz czujnik podczerwieni.

- „Lego Mindstorms. Wynalazca robotów” - Zestaw posiadający inteligentny element Hub z ekranem LED 5x5, sześcioosiowy żyroskop i głośnik, czujniki koloru i odległości, 4 średnie silniki do dużej mocy, interfejs podzielony na sekcje, akumulator oraz klocki

Ładowanie...