Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Jurassic World

 (1 produktów)

LEGO® Jurassic World. Spotkanie w dżungli

(okładka miękka)

13,22 18,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Jurassic World

Zapraszamy Cię na wyprawę w nieznane! Wspólnie odkryjemy mroczne tajemnice zaginionych światów. Przeżyjemy niezapomniane przygody na terenie parku jurajskiego, odważnie stawiając czoła niebezpieczeństwom. Spotkamy wymarłe gatunki zwierząt i zaopiekujemy się gadzimi jajami. Zajrzymy do tajnych laboratoriów, by poobserwować zachowania dinozaurów. Poszukamy też prehistorycznych skarbów i pomożemy naukowcom wykonać rozmaite misje ratunkowe. Ruszamy od razu, bez chwili zwłoki! Wchodzisz w to?

ZABAWA, KTÓRA ŁĄCZY POKOLENIA

Zestawy LEGO® Jurassic World™ to kolejna ekscytująca propozycja od legendarnego duńskiego producenta klocków. Kolekcja opiera się na licencji przeboju kinowego i w ciekawy sposób nawiązuje do fabuły filmu. Seria spodoba się zarówno fanom superprodukcji, jak i wszystkim wielbicielom dinozaurów. W skład zestawów wchodzą minifigurki, sprzęt badawczy, różnorodne pojazdy, budynki laboratoriów oraz prehistoryczna fauna i flora.

Pomysłodawcy serii zadbali o to, by w uniwersum LEGO® Jurassic World™ znalazły się zestawy dla każdej grupy wiekowej. Doświadczeni konstruktorzy z przyjemnością podejmą wyzwanie budowlane w postaci specjalnych modeli kolekcjonerskich. Najmłodsi użytkownicy poczują dumę i ogromną satysfakcję, samodzielnie budując pierwsze "dorosłe" konstrukcje, zaprojektowane specjalnie dla nich (takie zestawy mają oznaczenie 4+). Zaś wszyscy pasjonaci LEGO®, niezależnie od wieku i płci, ochoczo ruszą na spotkanie nowej przygody, doceniając tym samym nieograniczone możliwości, jakie daje prehistoryczna seria.

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

LEGO® Jurassic World™ pozwala stworzyć własny, unikalny świat fantazji i magii. Zapewnia długie godziny kreatywnej rozrywki. Nowe minifigurki i oryginalne modele dinozaurów zainspirują konstruktorów do wymyślania niebanalnych scenariuszy i opowiadania ciekawych historii. Zestawy umożliwiają również młodym ludziom poszerzenie wiedzy o wymarłych gatunkach i pradawnych czasach.

Wszystkie klocki serii są kompatybilne z innymi częściami LEGO®. Można je łączyć po swojemu i budować większe modele, nie zwracając uwagi na sugestie producenta. W świecie LEGO® nie ma bowiem żadnych ograniczeń, a zabawa nigdy się nie kończy. Użytkownicy rozwijają swoją wyobraźnię, trenują umiejętność myślenia analitycznego oraz ćwiczą motorykę małą. Poszczególne elementy można wielokrotnie łączyć i rozdzielać, bo klocki wykonano z trwałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa.

NIEZAWODNY PREZENT

Kolekcja LEGO® Jurassic World™ stanowi świetny prezent na wszystkie okazje: urodziny, święta, dzień dziecka itd. Za każdym razem darczyńca może być pewien, że na twarzy obdarowywanego zagości uśmiech. Ciekawym uzupełnieniem zestawów z oferty LEGO® są książeczki aktywizujące wydane pod tym samym tytułem. Zeszyty sprawdzą się, jeśli szukasz symbolicznego upominku dla dziecka, który sprawi radość, a nie wiąże się z dużym wydatkiem.

Ładowanie...