Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO Friends

 (5 produktów)

LEGO® Friends. Konkurs pieczenia. 41393

5/5
162,69 179,99 zł −10%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Friends. Samochód elektryczny Olivii. 41443

4/5
60,29 64,99 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Friends. Autobus przyjaźni. 41395

320,99
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Friends. Kino w Heartlake City. 41448

201,29 219,99 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

LEGO Friends

Seria LEGO Friends to kolejna odsłona ponadczasowych klocków LEGO. Tym razem dzieci odkrywają przygody bohaterek z pięknego miasteczka HeartLake City. Pięć dziewczyn spędza wspólnie czas i choć każda z nich jest inna, łączy je jedno – przyjaźń.

Postacie z serii LEGO Friends to przyjaciółki, które wraz z Twoim dzieckiem stworzą najlepszą paczkę na świecie. Stephanie to ta, której wszędzie jest pełno. Uwielbia organizować imprezy i piec babeczki. Sympatyczna i wrażliwa Mia ma ogromne serce do zwierząt. Olivia, pilna uczennica, której ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu z Mią w domku na drzewie. Miłośniczka mody Emma, w wolnych chwilach ćwiczy karate. Żywiołowa i pewna siebie Andrea pasjonuje się tańcem, śpiewem i aktorstwem.

Oto tylko niektóre propozycje zestawów:

  • LEGO Friends Na ratunek słoniątku – Stephanie i Emma jadą z odsieczą, mały słonik ugrzązł w błocie. Na szczęście ciężarówka z łopatą do kopania i hak sprawiają, że misja ratunkowa kończy się sukcesem. Jednak słonik jest zmęczony i wymaga dalszej opieki.

  • LEGO Friends Balonem na ratunek tygrysowi – wraz z Andreą dziecko musi udać się na szczyt wodospadu, aby uratować małego tygryska. Jak tego dokonać? Najlepiej wsiąść do balonu i polecieć. Po zakończonej akcji możesz wybrać się z Emmą do jaskini na kolejną przygodę.

  • LEGO Baza ratownicza to miejsce, w którym bohaterki ratują zagrożone zwierzęta. Zestaw inspiruje do poznawania dzikiej przyrody. To aż trzy mini laleczki, cztery figurki zwierząt, baza na drzewie i quad pozwalający bezpiecznie poruszać się po dżungli.

  • LEGO Parkowa kawiarnia w Heartlake City to idealne miejsce do spotkań przyjaciółek. Tym razem Mia i Stephanie wybrały się do parku, by wspólnie zjeść gofry i wypić koktajl. Zestaw zachęca do kreatywnej zabawy zarówno w klientów, jak i kelnerów i kucharzy przygotowujących pyszne dania.

Seria LEGO Friends to nie tylko zestawy klocków, pozwalające na godziny zabaw z bohaterkami. To także przenośne zestawy w formie kostki, które można zabrać ze sobą niemalże wszędzie. Mini laleczka wewnątrz oferuje maksimum zabawy, a dołączone do zestawu akcesoria zapewnią długie godziny zabaw w odgrywanie ról. Kostki można z sobą łączyć, układać w wieżę lub inne konstrukcje. Każda kostka jest inna i pokazuje dzieciom wybrany fragment ze świata LEGO Friends. W każdej kostce kryje się tajemnicze zwierzątko niespodzianka.

Dzieci uwielbiają zabawy klockami, nie tylko na etapie konstruowania i budowania, ale i później odgrywając scenki z życia codziennego. Jak zawsze LEGO pozwala dzieciom na kreowanie nowego świata i niesamowity rozwój niczym nieskrępowanej kreatywności.

Zabawki z serii LEGO Friends to najwyższe standardy wykonania, dbałość o szczegóły oraz możliwość łączenia z innymi seriami LEGO. Specjalnie dla fanów stworzono serial animowany z przygodami dziewczyn z Heartlake City. Jest on świetnym uzupełnieniem dla miłośniczek klocków, a także pozwala odtwarzać sceny z serialu podczas zabawy.

Ładowanie...