Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO Creator

 (4 produktów)

LEGO® Creator. Morskie stworzenia 3w1. 31088

62,19 69,99 zł −11%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Creator Expert. Drzewko bonsai. 10281

5/5
221,29 229,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Creator Expert. Bukiet kwiatów. 10280

221,29 229,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® Creator. Statek piracki. 31109

5/5
538,99
Wysyłka dzisiaj

LEGO Creator

Klocki LEGO®  to popularna, rozwijająca zabawka, na której wychowują się kolejne pokolenia młodych ludzi. Producent nieustannie dba o najwyższą jakość swoich produktów i satysfakcję swoich klientów. Stara się podążać z duchem czasu i, w odpowiedzi na zmieniające się dziecięce potrzeby, stale poszerza swoją ofertę, przedstawiając coraz to nowsze, bardziej kreatywne, rozwiązania. W szerokim asortymencie LEGO® każdy budowniczy, niezależnie od wieku, płci i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. 

LEGO® Creator to propozycja dla dzieci w wieku szkolnym, które mają już pewne doświadczenie konstruktorskie i chcą teraz poeksperymentować. Seria rozbudza w dzieciach ducha odkrywcy i twórcy. Zawiera zestawy 3 w 1, umożliwiające zbudowanie 3 różnych, równie atrakcyjnych, modeli. Sugestie producenta inspirują do tworzenia własnych modeli i realizacji swoich najbardziej szalonych pomysłów. Daje to nieograniczone możliwości zabawy i gwarantuje wiele godzin satysfakcjonującej rozrywki. 

Klocki LEGO® Creator uczą zarówno logicznego myślenia, kreatywności, jak i działania poza schematami.  Wspierają dynamiczny rozwój młodego człowieka, szczególnie koncentrując się na motoryce i procesach myślowych zachodzących w dziecięcym mózgu. Podpowiadając metody konstrukcyjne, zachęcają architektów do szukania oryginalnych rozwiązań na własną rękę. Kolekcja pozwala rozwijać zainteresowania i zgłębiać tajemnice techniki

Wszystkie części serii LEGO® Creator są wykonane z trwałego plastiku, odpornego na uszkodzenia. Zachwycają kolorami i ciekawymi kształtami. Modele mają ruchome elementy, które dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Klocki z różnych zestawów można ze sobą łączyć w większe konstrukcje i tworzyć własny, unikalny świat LEGO®. Wszystko zależy od wyobraźni budowniczego!

Zestawy w serii LEGO® Creator różnią się stopniem trudności konstrukcji, ilością elementów oraz tematyką przewodnią. Są niezawodnym prezentem na każdą okazję. We wszystkich sytuacjach wzbudzą zachwyt obdarowanego. Do najciekawszych propozycji zaliczamy m.in.: 

  • “LEGO® Creator 3 w 1. Łazik kosmiczny 31107”,

  • “LEGO® Creator 3 w 1. Potężne dinozaury 31058”,

  • “LEGO® Creator  3 w 1. Samochód sportowy 31100”.

Ładowanie...