Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Książka do wyklejania

 (7 produktów)

Bing. Książka do wyklejania

(okładka miękka)

5/5
10,69 13,45 zł −21%
Wysyłka 2 dni robocze

Smerfy. Książka do wyklejania.

(okładka miękka)

11,39 13,45 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

My Little Pony. Książka do wyklejania

(okładka miękka)

9,89 13,45 zł −26%
Wysyłka 2 dni robocze

Książka do wyklejania. Masza i Niedźwiedź

(okładka miękka)

12,29 13,45 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Robot Trains. Książka do wyklejania

(okładka miękka)

3/5
9,89 13,45 zł −26%
Wysyłka 2 dni robocze

Top Wing. Ptasia Akademia. Książka do wyklejania.

(okładka miękka)

9,89 13,45 zł −26%
Wysyłka 2 dni robocze

Dzień, w którym Heniś poznał Książka do wyklejania

(okładka miękka)

9,89 13,45 zł −26%
Wysyłka 2 dni robocze

Książka do wyklejania

Seria książek, w których ułożysz sceny po swojemu!

"Książka do wyklejania" to wspaniała seria, dzięki której dziecko może bawić się wraz z bohaterami ulubionych bajek. Przeznaczono ją jednocześnie do czytania i wyklejania. Wystarczy wybrać naklejkę z ulubionym bohaterem oraz uzupełnić wybraną scenę przy jej pomocy. Elementów jest wystarczająco dużo, więc można przetestować różne możliwości.

Ponadto zwróć uwagę na to, że w zestawie znajdują się naklejki wielokrotnego użytku! To świetne rozwiązanie, umożliwiające dzieciom wypróbowanie jednego pomysłu, a potem innego! Można do woli zmieniać kompozycję ilustracji i przesuwać ulubionych bohaterów w inne miejsca, przeżywając z nimi całkiem nowe przygody! Każda strona będzie nową sceną z ciekawymi wydarzeniami. Jak się potoczy? To już zależy od wyobraźni dziecka!

Może zaprojektować całkiem oryginalne sceny lub odwzorować te, które zna z filmu. Specjalny papier umożliwia łatwe odklejenie już wcześniej użytej naklejki, więc nie będzie problemu ze zmianą ustawienia postaci. Ćwiczenie z tą serią to nie tylko okazja do dodatkowego rozwijania wyobraźni, ale także sprawności manualnej. Przyklejając oraz odklejając naklejki o różnych kształtach dziecko rozwija precyzyjne operowanie palcami i koordynowanie ruchu ręki ze wzrokiem. To naprawdę uniwersalny sposób na wsparcie dzieci w rozwijaniu podstawowych umiejętności. Przeżywając przygody z ulubionymi bohaterami mogą ćwiczyć bez końca, wykorzystując całą dziecięcą pomysłowość!

W tej serii znajdziesz książki:

  • "Bing. Książka do wyklejania" - sympatyczny królik Bing to sławna postać pomagająca dzieciom poznawać świat. Dzięki naklejkom wielokrotnego użytku dziecko może zaprojektować własną przygodę tego przyjacielskiego bohatera!

  • "Książka do wyklejania. Masza i Niedźwiedź" - chyba wszystkie dzieci słyszały o tych nierozłącznych przyjaciołach, których wesołe przygody podbiły świat! Teraz dziecko może odtwarzać ulubione sceny z serialu lub tworzyć całkiem nowe przygody z różnymi sympatycznymi zwierzętami.

  • "Książka do wyklejania. Tomek i przyjaciele" - poznaj odważne pojazdy z Centrum Ratunkowego i weź udział w niezapomnianej akcji, którą sam zaprojektujesz! Na dziecko czeka tu opowieść pełna labiryntów, zagadek oraz różnych ciekawostek. W środku znajdzie aż 101 naklejek, a przy ich pomocy może zmieniać przebieg wydarzeń opowieści.

Seria "Książka do wyklejania" sprawdzi się jako świetne uzupełnienie historii znanych z ulubionych filmów. Dzięki łatwym w odklejaniu naklejkom dzieci mogą często do nich wracać i wymyślać własne wersje przygód bohaterów. Oglądanie oraz uzupełnianie ilustracji to również okazja do wielu ćwiczeń i rozwijania dziecięcej wyobraźni. Dzięki temu dziecko może poznawać przygodę lubianych postaci, nie wykorzystując do tego telewizora. To świetna okazja, by zainteresować dzieci książkami oraz wspólnie opowiadać różne historie!

Ładowanie...