Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kolorowy start

 (8 produktów)

Kolorowy start. Pakiet trzylatka. Box

(okładka teczka)

106,39
Wysyłka 2 dni robocze

Kolorowy start z plusem. Sześciolatek. Box

(okładka teczka)

5/5
156,99
Wysyłka dzisiaj

Kolorowy start. 5 i 6-latki. Pakiet dla dziecka

(okładka teczka)

5/5
156,99
Wysyłka dzisiaj

Kolorowy start. 4 latki

(okładka miękka)

33,19
Wysyłka dzisiaj

Kolorowy start. Pakiet czterolatka. Box

(okładka teczka)

5/5
117,99
Wysyłka 2 dni robocze

Kolorowy start

Zestaw materiałów edukacyjnych "Kolorowy Start" przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jego bohaterami jest sympatyczna para dzieciaków są Lena, Mikołaj i pies Laluś, która pojawia się we wszystkich częściach serii. Sympatyczni przyjaciele dorastają wraz z odbiorcami materiałów, pomagając im w pokonywaniu kolejnych wyzwań.

W każdym zestawie znaleźć można kolorową książkę z ćwiczeniami stawiającymi na współpracę. Tematy zamieszczonych w niej zadań dotyczą tego, co dzieci znają ze swojego otoczenia. Może to być przedszkole lub sytuacje rodzinne. Przeznaczona jest głównie do wspólnego omawiania tekstu, wyjaśniania różnych tematów, wykonywania ćwiczeń, a także liczenia. Książka ułatwia pracę w grupie, ćwiczenie zachowań społecznych oraz nawiązywanie relacji z ludźmi. Ponadto w zestawie znajdują się praktyczne karty pracy, wyposażone w ćwiczenia odnoszące się do treści książki i powiązane z tematami, które ona porusza. Wpływają na rozwój sprawności motorycznej, a także uczą dzieci nazywania poszczególnych części ciała. Warto również zwrócić uwagę na zestaw plastyczny, w którym znajduje się aż 27 różnych rysunków i innych materiałów. Umożliwiają one zginanie, wycinanie, sklejanie oraz dowolne ozdabianie, co wpływa na sprawność manualną, przygotowując dzieci do wykonywania obowiązków szkolnych.

Wiesława Żaba-Żabińska to ceniona autorka materiałów edukacyjnych. Przeznacza je głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, zdobytym podczas pracy w przedszkolu. Przygotowane przez nią zestawy zadań ułatwiają dziecku rozwijanie sprawności intelektualnej, wzrokowej i słuchowej. Autorka wyjaśnia również, z czym wiążą się emocje, ucząc dzieci nawiązywania prawidłowych relacji w życiu społecznym.

MAC Edukacja to jedno z najważniejszych wydawnictw naukowych w Polsce, docenione przez nauczycieli oraz wykładowców akademickich. Oferuje wysokiej jakości podręczniki szkolne, książki językowe i różne materiały edukacyjne, spełniające wymagania programowe. Od lat współpracuje z pedagogami oraz metodykami, dzięki czemu jego oferta wydawnicza prezentuje wysoką jakość. Wydawnictwo stawia na rozwój dziecięcej ciekawości świata i zachęca do samodzielnego poszukiwania wiedzy.

Ładowanie...