Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Koło Wiedzy

 (6 produktów)

Gdy na Ziemi żyły dinozaury. Koło Wiedzy

(okładka twarda)

5/5
27,50 45,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Gąsienice w czekoladzie. I inne tajemnice motyli. Koło Wiedzy

(okładka twarda)

24,03 39,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Oko w oko z czarną dziurą. Koło Wiedzy

(okładka twarda)

4/5
27,50 45,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Ziarna pestki orzechy czyli te niesamowite nasiona. Koło Wiedzy

(okładka twarda)

5/5
27,50 45,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Czy podloty to nieloty. I inne tajemnice ptaków. Koło Wiedzy

(okładka twarda)

26,87 39,00 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Czy Ziemia jest żwawym kosmitą? Koło Wiedzy

(okładka twarda)

27,50 45,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Koło Wiedzy

Koło wiedzy - nie tylko dla dzieci

Czy dzieci zasypują Was od rana trudnymi pytaniami, a Wy, kolejny raz, nie potraficie udzielić im satysfakcjonującej odpowiedzi? Czy, aby sprostać rodzicielskiemu wyzwaniu i nie stracić twarzy, zdarza Wam się ukradkiem wertować tomiszcza encyklopedii? A może wręcz przeciwnie - to Wy inspirujecie swoje pociechy i zachęcacie je do odkrywania tajemnic świata, zadając im intrygujące pytania, na które muszą samodzielnie znaleźć lub wymyślić odpowiedź? Seria edukacyjna Koło wiedzy, ukazująca się nakładem Oficyny Wydawniczej Multico, to doskonała propozycja czytelnicza dla wszystkich odkrywców - tak małych jak i dużych.

Nie ma złych pytań! Mogą być tylko złe (niewystarczające) odpowiedzi.

Wydawca zaprosił do współpracy wybitnych naukowców, którzy potrafią - niczym gawędziarze - snuć barwne opowieści popularnonaukowe. Książki wydane w cyklu Koło wiedzy zawierają więc szereg ciekawostek dotyczących świata przyrody i nauki oraz wyczerpujące odpowiedzi na dociekliwe pytania. Bogata treść jest przekazana w prosty, przystępny sposób. Praktyczne przykłady i liczne odniesienia do codziennego życia dynamizują naukowy dyskurs, pozwalając tym samym wszystkim odbiorcom lepiej zrozumieć niuanse nauki. Słowa idealnie uzupełnia atrakcyjna szata graficzna, która pobudza wyobraźnię czytelników. Kolorowe, zabawne ilustracje do tekstu wykonali najlepsi polscy ilustratorzy między innymi: Małgorzata Czaja, Justyna Kierat, Marta Tęcza, Tomasz Samojlik.

Nauka poprzez zabawę

Seria wydawnicza Koło wiedzy wspiera ciekawość i zdolność obserwacji świata. W młodych czytelnikach rozbudza zainteresowanie nauką, a starszych odbiorców zachęca do poszerzania swojej wiedzy. Książki w sprytny sposób łączą naukę z zabawą. Fascynująca tematyka przedstawiona w dowcipnej formie mobilizuje młodych ludzi do przeprowadzania indywidualnych eksperymentów i rozwijania swoich pasji. Zainspirowani lekturą młodzi odkrywcy mogą wyruszyć w teren, by dokonać własnych obserwacji i rozmaitych odkryć. Książki rozwijają również umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów.

W ramach cyklu Koło wiedzy wydano tytuły o różnorodnej tematyce takie jak np. :

To niezwykły opis fascynującego świata sprzed milionów lat, gdy na ziemi żyły tajemnicze stworzenia, których nie widział nigdy żaden człowiek.

Już najmłodsze dzieci mogą stać się prawdziwymi naukowcami dzięki prezentowanym w książce, fascynującym eksperymentom naukowym.

Czytelnicy poznają tu mnóstwo ciekawostek z życia owadów czyli najliczniejszej i najbardziej różnorodnej grupy zwierząt.

Autor szczegółowo opisuje niezwykłe zachowania przepięknych motyli.

Z tej publikacji mali odkrywcy dowiedzą się jak ważną rolę dla środowiska pełnią nasiona.

Ładowanie...